Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je pátek, 21. září 2018

Florbalovým Pitbullům se víkend v divizi nevyvedl

Publikováno: 17.2.2017 v 10:00

Florbalisté FBC Pitbulls Kolín zajížděli k utkáním do Mladé Boleslavi a do Prahy za soupeři, kteří figurovali v tabulce pod nimi.

DIVIZE PRAHA + STČ

FA MLADÁ BOLESLAV - FBC PITTBULLS KOLÍN 7:5 (3:1, 1:3, 3:1)

V Mladé Boleslavi utekl Kolínu začátek utkání a než se jeho hráči stačili rozkoukat, prohrávali v polovině třetí minuty již 3:0. Ve 13. minutě dokázal vstřelit první gól v utkání Koukal a korigoval na 3:1.

Hned v 1. minutě 2. třetiny snížil na 3:2 opět Kukal a v 9. vyrovnával na 3:3 Malínský. Do vedení poslal Pitbully ve 12. minutě třetí brankou v utkání Kukal, ale do šaten se šlo za vyrovnaného stavu 4:4, neboť v 16. minutě inkasovali branku.

Úvod poslední části opět patřil hráčům Mladé Boleslavi, kteří třemi góly v rozmezí čtyř minut získali vedení 7:4. Z pohledu konečného výsledku utkání již nic neřešící branku vstřelil za Kolín těsně před koncem Chyba.

START PRAHA B - FBC PITTBULLS KOLÍN 9:5 (2:0, 2:3, 5:2)

V pražském utkání si museli diváci na góly počkat do samotného závěru první třetiny, kdy se domácí v rozmezí dvou minut trefili dvakrát a do šaten šli spokojenější.

Po změně stran zvýšili domácí na 4:0 a utkání se zdálo být jednoznačně v režii Startu. Pitbullové se však nevzdali a v 11. minutě snížil Kloc na 4:1 a o 20 vteřin později Kukal na 4:2. V 15. minutě se trefil Chyba a domácí se začali strachovat o výsledek, neboť byl stav již jen 4:3. Pražané se uklidnili po třech vteřinách hry, kdy zvýšili na 5:3 a v 10. minutě vedli 7:3. V 11. minutě poslední třetiny se podruhé v utkání trefil Chyba - 7:4, ale to byl poslední záchvěv Kolín. Pak se již trefovali jen domácí.