Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je pátek, 20. července 2018

Florbalovým Pitbullům z Kolína se vstup do nového roku vyvedl

Publikováno: 10.1.2018 v 10:00

Kolínští florbalisté se ve Středočesko - Pražské divizi dvěma výhrami posunuli na druhou pozici v tabulce.

DIVIZE A
FBC Kolín - Benfica B 8:3 (2:1, 4:1, 2:1)

Roli favorita začali domácí plnit od počátku utkání, kdy dvěma rychlými góly odkázali soupeře do patřičných mezí. Nejprve ve 4. minutě zařídil Chyba vedení 1:0. V 6. minutě ho zvýšil Vrána na 2:0. Soupeři dokázali korigovat až v 18. minutě na 2:1.

Ve druhé třetině ukázal hostům Skoták, kdo bude na hřišti pánem, když ve 22. minutě zvýšil na 3:1. Ve 26. zvýšil Novotný na 4:1. A další ránu zasadil hostům ve 28. Kukal, který zařídil vedení 5:1. Hosté se na branku zmohli ve 36. minutě - 5:2. Poslední slovo v prostřední části měl kolínský Kukal, který svou druhou brankou v utkání zvýšil na 6:1.

V poslední třetině se jako první opět trefili Pitbullové, když ve 46. minutě zvyšoval Hlavatý na 7:2. V 51. minutě se skóre měnilo na 7:3. V 58. minutě určil konečný stav utkání Novotný - 8:3.

FBC Kolín - FA M. Boleslav 4:1 (2:0, 1:0, 1:1)

Utkání se sousedem v tabulce zvládli díky úspěšnému vstupu do utkání. Ve 4. minutě se trefil poprvé Vrána - 1:0. A druhou branku vstřelil Vrána v 11. minutě - 2:0.

V polovině prostřední části zvyšoval Kukal na 3:0.

Na čtvrtou branku domácích se čekalo opět do poloviny poslední části, kdy se trefil Kloc - 4:0. Za tohoto stavu dovolili Pitbullové vsítit čestnou branku hostům - 4:1.

16. kolo: Kladno B - KOLÍN (so 20.1.), 17. kolo: Kunratice B - KOLÍN (ne 21.1.)