Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je čtvrtek, 17. října 2019

Fotbalisté FK Kolín deklasovali Čáslav, ve Vrchlabí to bylo těsné

Fotbalisté FK Kolín deklasovali Čáslav, ve Vrchlabí to bylo těsné
Foto: Archiv KP
 
Publikováno: 21.2.2018 v 10:00
Rubrika: Sport

Utkání v Čáslavi a soustředění ve Vrchlabí, zakončené utkáním proti domácímu celku, absolvovali fotbalisté Kolína.

FK ČÁSLAV - FK KOLÍN 0:5 (0:3)

Čáslav si na domácí umělé trávě proti Kolínu, na rozdíl od podzimního divizního utkání, ani neškrtla. Kolín navázal na zlepšený výkon proti Převýšovu, ale přidal ještě něco navíc. A to proměňování šancí. V prvním poločase domácím nasázel 3 branky, po změně stran další dvě. Kolínský kouč, Jaroslav Havrda, byl spokojený jak se střeleckou produktivitou, tak i s faktem, že po prostřídání se výkon týmu výrazně nezměnil, a hráči soupeře dál válcovali.

Střelci Kolína: Křelina 3, Veselý, Němeček

Sestava Kolína: Karban – Biško (65. Salva), Živný, Nešpor, Seifert – Záhora (75. Mlynka) – Vácha (46. Veselý), Němeček (65. Křelina), Šindelář, Mlynka (46. Čapek) – Křelina (46. Novák).

FC VRCHLABÍ - FK KOLÍN 1:2

Po pěti trénincích zakončil Kolín soustředění proti vrchlabskému betonu, který dvakrát překonal Janecký. Vítězství mohlo být vyšší, ale střelci Kolína tentokrát pálili špatně.

Sestava Kolína: Blahovec (46. Karban) – Vyhnánek (46. Čapek), Biško, Nešpor, Seifert – Vácha (46. Puk), Šindelář (46. Záhora), Němeček (46. Rosendorf), Veselý (46. Mlynka), Janecký – Novák (46. Křelina).

Již jen jedno přípravné utkaní mají v plánu fotbalisté FK Kolín a poté je čeká začátek jarních divizních odvet.

V sobotu 24. února hostí od 10 hodin tým SK Benátky nad Jizerou, který je po první polovině soutěže na 15. místě ČFL. Podle statistik jsou na hřištích soupeřů zcela nejhorší v soutěži, když dokázali z osmi utkání vyhrát pouze jedno jediné.

V neděli 11.3. je naplánováno od 14:30 utkání proti TJ Dvůr Králové nad Labem. Na podzim dokázali kolínští fotbalisté na hřišti soupeře zvítězit 2:1, když branky vstřelili Veselý a Němeček.

Autor článku: hop
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM