Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je neděle, 23. září 2018

Fotbalisté FK Kolín doma dvakrát zvítězili. Český Brod byl venku úspěšný jen jednou

Publikováno: 9.4.2018 v 10:00

Ve dvou odehraných domácích utkáních byli fotbalisté FK Kolín úspěšní, připsali si do tabulky 6 bodů při skóre 7:0 a opět se vyšplhali do lepší poloviny tabulky. Český Brod naopak sehrál dvě utkání na hřištích soupeřů a úspěšný byl jen na padesát procent.

DIVIZE C
FK KOLÍN - TJ D. KRÁLOVÉ 1:0 (1:0)

V dohrávaném utkání byl cíl stanoven jasně – prolomit střeleckou smůlu a vytěžit z utkání co nejvíce. První střelu si připsat z delší vzdálenosti Mlynka, ale skóre se ještě neměnilo. Radost na straně domácích vypukla v 17. minutě po perfektní trefě Lukáše Živného - 1:0. Balon z jeho kopačky zamířil do sítě po dvojitém odrazu od břevna. Hosté sice několikrát postrašili obranu Kolína, ale branku vstřelit nedokázali.
Ve druhém poločase pěkně vystřelil ze standardní situace Daniel Nešpor, ale brankář soupeře byl pozorný. Ani následný roh na stavu utkání nic nezměnil. Domácí v závěru ubránili dva rohové kopy a radovali se z vítězství.

Sestava Kolína: Pellegrini – Biško, Šourek, Nešpor, Seifert – Vácha, Živný, Šindelář (78. Rosendorf), Mlynka (61. Veselý) – Křelina (69. M. Puk), Němeček.

FK KOLÍN - SPARTAK CHRASTAVA 6:0 (3:0)

Chrastava před utkáním ztrácela na Kolín 2 body a dal se očekávat vyrovnaný souboj. Opak však byl pravdou. Když hostující Štajner neproměnil svou šanci, začali hrát domácí prim a ve 29. minutě otevřel skóre Veselý - 1:0. Další radost udělal divákům Křelina, který se trefil ve 33. minutě a poté v samém závěru poločasu - 3:0. Kolín si přenesl pohodu i do druhé půle a soupeře doráželi v 78. minutě Šindelář - 4:0, v 78. minutě se trefil Novák - 5:0. Konečný výsledek stanovil v 88. minutě Puk - 6:0.

Sestava Kolína: Pellegrini – Biško, Nešpor, Šourek, Seifert – Živný (75. Záhora) – Vácha (75. Puk), Čapek, Němeček (70. Šindelář), Veselý (70. Mlynka) – Křelina (61. Novák).

20. kolo: Zbuzany - Trutnov 4:0 (1:0),  Letohrad - Brandýs n.L. 0:1 (0:0) Pen: 1:3,  Vykáň - Pardubice B 1:3 (0:1), Živanice - Kratonohy 3:0 (2:0), V. Mýto - Čáslav 1:0 (1:0), Admira Praha - Turnov 3:2 (0:0) Pen: 6:5, Dvůr Kr. n/L. - Mšeno-Jablonec n/N. 1:0 (1:0), Kolín - Chrastava 6:0 (3:0).

18. kolo: KOLÍN - Admira (st 11.4., 17:00). 21. kolo: Živanice - KOLÍN (so 14.4., 17:00)

DIVIZE B
FC CHOMUTOV - SK ČESKÝ BROD 0:1 (0:1)

Po opatrném začátku se do více šancí dostávali hosté a jednu z nich dokázal ve 30. minutě proměnit Marek - 0:1. Brod se i nadále tlačil před branku domácích, ale nic z toho do konce utkání nevytěžil. A když domácí své šance promarnili, bylo o vítězi rozhodnuto.

Sestava Českého Brodu: Polomský – Moravec (78. Hrdlička), Medek, Marek, Carda – Gajdasz (67. Suk), Skořepa, Michálek, Makovský (85. Slicho) – Jindřich, Fikejz.

TATRAN RAKOVNÍK - SK ČESKÝ BROD 3:0 (0:0)

Český Brod začal náporem a vytvořil si i šance. Bohužel žádnou neproměnil a ve střelecké impotenci pokračoval i po přestávce. Domácí se ve druhé části skórovat nerozpakovali a třemi trefami za záda Polomského strhli vítězství na svou stranu.

Sestava Českého Brodu: Polomský – Moravec (60. Suk), Hrdlička, Marek, Carda – Gajdasz, Michálek, Skořepa (68. Slicho), Fikejz, Makovský – Jindřich.

20. kolo:  Rakovník - Č. BROD 3:0 (0:0), Hrobce - Hostouň 0:3 (0:2), Neratovice-Byškovice - N. Bor 1:0 (1:0),  Chomutov - Meteor 0:1 (0:0),  Motorlet - Souš 3:0 (1:0), Ostrá - Kladno 1:0 (1:0),  Č. Lípa - Louny 0:2 (0:0), Úvaly - Velvary 0:3 (0:1).

17. kolo: Č. BROD - Úvaly (st 11.4., 17:00), Č. BROD - Ostrá (so 14.4., 17:00).