Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je středa, 14. listopadu 2018

Fotbalisté FK Kolín nedali penaltu a body si z hřiště Kratonoh nevezou

Publikováno: 2.4.2018 v 10:00

V jarní části Divize se více daří fotbalistům Českého Brodu než Kolínu. Zatímco Brod body získává a posunul se v tabulce na 3. místo, Kolín zatím neuspěl ani jednou a propadl se do středu tabulky. Oba týmy mají před sebou dohrávky odložených zápasů.

DIVIZE C
FK KRATONOHY - FK KOLÍN 1:0 (1:0)

Kolínští fotbalisté mají ze čtyř jarních kol odehrána pouze dvě utkání, a to na hřištích soupeřů. V Kratonohách chtěli získat první jarní body, ale střelecké štěstí se na ně rozhodně nesmálo. Křelina měl velkou šanci, kdy šel sám na brankáře, ale neproměnil. Janecký z podobné akce trefil tyč. A v poslední minutě neproměnil Němeček penaltu. O osudu utkání rozhodla již 8. minuta, kdy domácí Jimmy překonal Pellegriniho v bráně Kolína - 1:0.

Sestava Kolína: Pellegrini – Biško, Šourek, Nešpor, Seifert – Živný – Vácha (70. Mlynka), Němeček, Veselý (75. Puk), Janecký – Křelina.

19. kolo: Pardubice B - Živanice 0:1, Brandýs n/L - V. Mýto 3:2, Mšeno - Zbuzany 2:3, Trutnov - Letohrad 0:1, Chrastava - Admira 2:0, Turnov - D. Králové 2:1, Čáslav - Vykáň 1:0.

16. kolo: KOLÍN - D. Králové (st 4.4., 16:30), 20. kolo: KOLÍN - Chrastava (st 8.4., 16:30), 18. kolo: KOLÍN - Admira (st 11.4., 17:00).

DIVIZE B
SK ČESKÝ BROD - SK HROBCE 5:1 (2:1)

V Českém Brodě se představila družstva z opačných pólů tabulky. Domácí byli favoritem a průběh utkání dal papírovým předpokladům za pravdu. Ve 12. minutě otevřel skóre domácí Jindřich – 1:0, ale hosté ve 30. minutě kontrovali díky trefě Hály – 1:1. Pak přišly hvězdné chvíle Makovského, který divákům předvedl hattrick, když rozvlnil síť ve 40., 55. a nakonec z penalty v 68. minutě – 4:1. Konečnou podobu skóre stanovil v 72. minutě domácí Carda – 5:1.

Sestava Českého Brodu: Polomský – Carda, Marek, Medek, Moravec – Makovský (80. Smola), Skořepa, Michálek, Gajdasz (61. Suk) – Fikejz (84. Nekolný) – Jindřich (87. Sedláček).

19. kolo: Meteor - Motorlet 2:0, Velvary - Chomutov 0:2, Hostouň - Č. Lípa 1:2, Kladno - Rakovník 1:0 , N. Bor - Ostrá 1:3, Souš - Neratovice 2:1, Louny - Úvaly 0:1.

16. kolo: Chomutov - Č. BROD (st 4.4., 16:30), 20. kolo: Rakovník - Č. BROD (so 7.4., 10:15), 17. kolo: Č. BROD - Úvaly (st 11.4., 17:00).