Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je úterý, 20. listopadu 2018

Fotbalisté FK Kolín podlehli v přípravě Převýšovu

Publikováno: 14.2.2018 v 10:00

Fotbalisté Převýšova byli v divizních sezónách pravidelnými soupeři Kolína. A setkávali se i v ČFL. Poté se jejich cesty rozešly a Převýšov, na rozdíl od Kolína, hraje ČFL i nadále. Z deseti vzájemných soutěžních utkání dokázali fotbalisté Kolína zvítězit v sedmi.

FK KOLÍN - SK PŘEVÝŠOV 0:2 (0:1)

Hosté využili první chyby, kterou kolínští fotbalisté udělali a v 5. minutě se díky trefě Veselky ujali vedení 0:1. Kolín se snažil útočit, ale hosté dobře bránili a čekali na další chybu. Ta přišla v 54. minutě, kdy domácí nabídli hostům trestný kop. A ten využil Věchet - 0:2. I přes porážku svého týmu ohodnotil kolínský trenér Havrda předvedený výkon svých svěřenců jako nejlepší v dosavadním průběhu přípravy. Sestava Kolína: Blahovec (65. Karban) – Biško, Živný, Nešpor (85. Exner), Seifert (80. Salva) – Vácha, Němeček (80. Rosendorf), Čapek (55. Šindelář), Janecký – Novák (46. Křelina), Mlynka (55. Puk).

Ve středu 14. 2. se FK Kolín střetne v dalším přípravném utkání s FK Čáslav na čáslavském hřišti. Začátek utkání je stanoven na 17:30.