Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je sobota, 22. září 2018

Fotbalisté FK Kolín potvrdili v Tipsport lize roli outsidera a ani napotřetí nezvítězili.

Publikováno: 28.1.2015 v 10:00, Aktualizováno: 26.1.2015 v 11:00

Druholigový klub FK Kolín i ve 3. kole Tipsport ligy zůstal bez bodu a ve své skupině skončil jasně poslední. Po porážkách s Baníkem Most 1:3 a s Bohemians Praha 1905 2:8 tentokrát podlehl v úterý na vyšehradské umělé trávě FC MAS Táborsko 1:5 (0:1). Skóre otevřeli Jihočeši v 9. z pokutového kopu. Ve 49. vyrovnal za Kolín Hurka 1:1. Jenže za 13 minut protivník znovu vedl. Pak přidal ještě další tři branky (z toho dvě z penalty) a osud zápasu byl zpečetěn. Sestava Kolína: Vejmola (46. Řehák) - Procházka, Djiby, Jelínek, Hýbl (46. Sudek) - Brunclík (46. Bláha), Čavoš, Eliáš (46. Veselý), Lukashov - Jurečka (46. Surmaj), Hurka.

V sobotu FK Kolín sehrál poslední střetnutí v Tipsport lize. Ani v tomto duelu nestačil na dalšího soupeře, když s celkem FC Graffin Vlašim prohrál 0:4 (0:2). Vítězi stačil k vítězství 40 minut rozložených mezi oba poločasy. Sestava Kolína: Řehák (46. Vejmola) – Procházka, Hýbl (46. Sudek), Šourek (46. Biško), Brunclík - Hurka, Čavoš (46. Veselý), Jelínek, Bláha (54. Eliáš) - Jurečka (54. Surmaj), Jukl (54. Lukashov).