Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je úterý, 13. listopadu 2018

Fotbalisté FK Kolín si domů přivezli plný počet bodů. Český Brod pak debakl

Publikováno: 15.5.2017 v 10:00

FK Kolín pokračuje v jarní stíhací jízdě čela tabulky. Český Brod nestačil na lídra soutěže na jeho hřišti.

DIVIZE C
FC PŘEDNÍ KOPANINA - FK KOLÍN 0:3 (0:1)

Fotbalisté Kolína jeli potvrdit svou jarní formu i roli favorita na hřiště soupeře ohroženého sestupem. Ve 29. minutě se kolínští radovali díky brance Váchy - 0:1. Tu však do poločasu nedokázali potvrdit a domácí stále hrozili aktivní hrou. A když po přestávce nedokázali proměnit dvě obrovské šance, málem přišla pohroma, když domácí naštěstí trefili jen břevno. V 74. kopal Kolín penaltu a Brunclík se nemýlil - 0:2. A nemýlil se ze stejné situace ani v 85. minutě - 0:3 a Kolín se mohl radovat ze zisku dalších bodů. Kolínští fotbalisté se tímto vítězstvím dotáhli do těsné bodové blízkosti špičky tabulky. Sestava Kolína: Ptáček – Biško (Bora), Šourek, O. Puk, Nešpor – Seifert (M. Puk), Čapek, Brunclík – Štoček (Volavka), Němeček (Jindřich), Vácha (Zdeňka).

25. kolo: Kratonohy - Ostrá 1:2 pk, K. Hora - Náchod 0:1 pk, Pardubice B - D. Králové 2:1 pk, Živanice - Letohrad 6:0, Ústí n/O - Turnov 2:0, Trutnov - V. Mýto 4:3 pk, Čáslav - Chrastava 2:3.

26. kolo: KOLÍN - K. Hora (ne 21.5., 17:00), 27. kolo: V. Mýto - KOLÍN (so 27.5., 17:00), 28. kolo: KOLÍN - Ústí n/O (ne 4.6., 17:00).

DIVIZE B
SK BROZANY - SK ČESKÝ BROD 4:0 (1:0)

Český Brod zajížděl na hřiště vedoucího celku s cílem potrápit soupeře, který očekával těžké utkání. V prvním poločase dokázali hosté držet krok, i když v 19. minutě nedokázali pokrýt domácí útočníky, kteří se rychlou akcí dokázali dostat do šance, kterou nekompromisně využil Studecký - 1:0.  Do šaten šla tedy obě družstva za stavu, který stále neznamenal pro domácí jistý zisk bodů. Po přestávce se domácí opět snadněji dostávali do šancí a hlavně je proměňovali. V 75. minutě se hlavou trefil přesně Chukwuma - 2:0 a zkomplikoval Brodu situaci. Pojistku přidal o dvě minuty později, tedy v 77. minutě, aktivní Benda krásnou střelou zpoza velkého vápna - 3:0. Demolici hostujícího celku dokonal v 81. minutě svou druhou trefou Chukwuma - 4:0. Sestava Českého Brodu: Polomský – Šmejkal, Balík, Hrdlička, Smola – Skořepa, Medek, Michálek, Makovský (Suk), Moravec (Skuhravý), Křelina (Fikejz).

25. kolo: Chomutov - Štětí 4:0, Neratovice - Most 1:0 pk, Velvary - Rakovník 1:0, Souš - Libiš 1:0 pk, Meteor - Hostouň 3:2, Nymburk - N. Bor 2:0, Úvaly - Kladno 0:2.

26. kolo: Č. BROD - Úvaly (so 20.5., 17:00), 27. kolo: Nymburk - Č. BROD (ne 28.5., 17:00), 28. kolo: Č. BROD - Meteor (so 3.6., 17:00).