Fotbalisté FK Kolín v jarní premiéře branku nedali, Český Brod opět nehrál

Publikováno: 20.3.2018 v 10:00

Počasí a terény zatím nad fotbalovými plány jasně vítězí.

DIVIZE C
FK PARDUBICE B - FK KOLÍN 2:0 (0:0)

Kolínští fotbalisté měli pardubické rezervě co oplácet a od začátku utkání se snažili vstřelit branku. Bohužel domácí brankář byl proti, když vychytal Veselého a Šindelář v gólové pozici netrefil bránu. A tak Pardubice trestaly. V 59. minutě z brejku skóroval Novák - 1:0. V 64. minutě pojistil vedení domácích Mužík - 2:0. Střelecké trápení Kolína se z přípravy naneštěstí přeneslo i do mistrovského utkání a Pardubice vítězství uhájily.

Sestava Kolína: Blahovec – Biško, Šourek, Nešpor, Seifert (70. Křelina) – Vácha, Živný, Němeček, Šindelář (65. Mlynka), Janecký – Veselý (80. Puk).

16. kolo: V. Mýto - Trunov 2:1 pk, Pardubice B - Čáslav 3:0.

17. kolo: Admira - D. Králové 3:2 pk, Mšeno - V. Mýto 3:1, Brandýs n/L - Živanice 0:0, Trutnov - Vykáň 4:0, Chrastava - Zbuzany, Čáslav - Kratonohy 1:0, Turnov - Letohrad.

18. kolo: KOLÍN - Admira (ne 25.3., 15:00), 19. kolo: Kratonohy - KOLÍN (ne 1.4., 16:30), 16. kolo: KOLÍN - D. Králové (st 4.4., 16:30)

DIVIZE B
SK ČESKÝ BROD - SK ÚVALY nehráno

Také druhý duel fotbalistů Českého Brodu nebyl odehrán z důvodu neregulérního terénu.

16. kolo: Hrobce - Ostrá 0:5, Motorlet - Hostouň 2:1 pk, Souš - Louny 1:2, Č. Lípa - N. Bor 1:0, Meteor - Velvary 1:2.

17. kolo: Kladno - Č. Lípa, N. Bor - Hrobce, Ostrá - Rakovník, Velvary - Souš, Meteor - Neratovice 3:1, Hostouň - Chomutov, Louny - Motorlet.

18. kolo: Č. Lípa - Č. BROD (so 24.3., 15:00), 19. kolo: Č. BROD - Hrobce (so 31.3., 16:30), 16. kolo: Chomutov - Č. BROD (st 4.4., 16:30)

KRAJSKÝ PŘEBOR

17. kolo: K. Hora - POŘÍČANY 1:3 (0:1, Kmoníček, Janda, Koula), Příbram - Hvozdnice 2:0, Horky n/J - Libiš 2:1 pk, Nespeky - N. Strašecí 4:0, Poříčí n/S - Beroun 4:0, Tuchlovice - Klíčany 0:0, Semice - Slaný, Lhota - Rejšice.

18. kolo: POŘÍČANY - Lhota (ne 25.3., 15:00), 19. kolo: POŘÍČANY - Rejšice (ne 1.4., 15:00), 20. kolo: Slaný - POŘÍČANY (so 7.4., 16:30)