Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je pondělí, 20. listopadu 2017

Fotbalisté FK Kolín vezou tři body z Chrastavy. Český Brod rozstřílel Rakovník

Publikováno: 11.9.2017 v 10:00

Divizní celky z Kolína a Českého Brodu získaly plný počet bodů. Kolínu se venku daří více než doma. Český Brod prodloužil šňůru na čtyři vítězná utkání.

DIVIZE C
SPARTAK CHRASTAVA - FK KOLÍN 2:3 (0:1)

Kolín po zpackaném domácím utkání s Kratonohy zajížděl na hřiště nebezpečné Chrastavy. Svěřenci kolínského kouče Havrdy, na rozdíl od domácího utkání, od začátku utkání Chrastavu přehrávali, a to díky pohybu a dobrému držení míče. Vytvořili si i nadějné šance, ale v prvním poločase se trefil pouze ve 29. minutě Janecký - 0:1. Po změně stran Kolín pokračoval v nastaveném trendu a v 58. minutě zvýšil Martin  Puk - 0:2. K velké radosti trenéra i spoluhráčů se Puk trefil i v 64. minutě a zdálo se být rozhodnuto - 0:3. Tříbrankové vedení kolínské hráče ukolébalo a domácí v 68. minutě díky Radzinevičiusově trefě snížili na 1:3. A když v 73. minutě exligový kanonýr Štajner proměnil penaltu - 2:3, měli hosté co dělat, aby nadějné vedení nepromarnili. Obrana naštěstí odolala a Kolín poskočil na 4. příčku.

Sestava Kolína: Blahovec – Živný, Šourek, Nešpor, Seifert – Čapek, Šindelář (69. Veselý), Němeček – Vácha (80. Jindřich), M. Puk (69. Mlynka), Janecký (87. O. Puk).

5. kolo: Mšeno - D. Králové 2:0, Brandýs n/L - Letohrad 3:1, Kratonohy - Živanice 2:1 pk, Pardubice B - Vykáň 3:1, Čáslav - V. Mýto 2:3 pk, Turnov - Admira 4:0, Trutnov - Zbuzany 1:3.

6. kolo: KOLÍN - Živanice (ne 17.9., 16:30), 7. kolo: Turnov - KOLÍN (ne 24.9., 16:30), 8. kolo: KOLÍN - Vykáň (ne 1.10., 16:00).

DIVIZE B
SK ČESKÝ BROD – TATRAN RAKOVNÍK 5:0 (2:0)

Fotbalisté Českého Brodu chytli fazónu a ani Rakovník jim nedokázal dlouho odolávat. Již v 17. minutě poslal domácí do vedení Suk - 1:0. Neuplynuly ani dvě minuty a domácí se radovali podruhé, když se trefil Makovský - 0:2. Po rychlém vedení se domácí fanoušci další změny skóre dočkali až ve druhém poločase. V 50. minutě si na centr naběhl Hrdlička a zvýšil na 3:0. V 63. svou druhou brankou zvýšil Makovský na 4:0. Vysoké vítězství dovršil v 73. minutě Šmejkal - 5:0 a Brod se posunul na 2. místo.

Sestava Českého Brodu: Polomský – Smola (68. Slicho), Hrdlička, Šmejkal, Moravec – Makovský (81. Souček), Skořepa, Michálek, Medek (46. Marek), Suk (76. Gajdasz), Fikejz (83. Hanzl).

5. kolo: Kladno - Ostrá 0:2, N. Bor - Neratovice 0:2, Velvary - Úvaly 1:2 pk, Souš - Motorlet 3:0, Meteor - Chomutov 0:3, Hostouň - Hrobce 3:1, Louny - Č. Lípa 0:2.

6. kolo: Ostrá - Č. BROD (so 16.9., 16:30), 7. kolo: Č. BROD - N. Bor (so 23.9., 16:30), 8. kolo: Kladno - Č. BROD (so 30.9., 10:15).