Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je úterý, 20. listopadu 2018

Fotbalisté Kolína opět na domácím hřišti odmítli plně bodovat a vše zachraňovali penaltami

Publikováno: 31.10.2018 v 9:00, Aktualizováno: 29.10.2018 v 6:00

Kolínští hráči po vítězství v Českém Brodu své fanoušky na domácím hřišti opět nepotěšili a brnkali jim na nervy až do konce. Český Brod si naopak doma s chutí zastřílel.

FK Kolín – SK Benátky nad Jizerou 4:3 (2:0, 3:3) pen. 4:1

Kolínpovzbuzen předchozí výhrou v derby vstoupil do utkání aktivně a ve 24. minutě ho poslal do vedení Škoda - 1:0. Další důvod k radosti měli kolínští ve 37. minutě, kdy zvýšil jejich vedení Stehno – 2:0. Ve druhé půli však přišlo zklamání, když v 60. minutě po rohovém kopu snížil Šimeček – 2:1. V 74. minutě hosté opět zahrávali rohový kop, obrana opět nedokázala zastavit Šimečka a ten svou druhou brankou v utkání vyrovnal na 2:2. Dokonalý obrat završil v 85. minutě hostující Kocourek, který dalekonosnou střelou poslal hosty do vedení – 2:3. Kolín naštěstí nesklopil hlavu v 88. minutě bylo díky Veselému opět srovnáno – 3:3. V penaltovém rozstřelu, který kolínští diváci viděli na podzim již počtvrté, se radovali domácí hráči, kteří uspěli ve čtyřech případech.

Sestava Kolína: Kohoutek – Čapek, Pavlík (87. Sodoma), Biško, Škoda – Urban (76. Vácha), Němeček, Stehno (82. Šindelář), Vondráček, Veselý – Peterka.

SK Český Brod – FK Náchod 5:1 (2:1)

Domácí hráči chtěli odčinit nepovedené utkání s Kolínem, a tak se i v neúplné sestavě od začátku činili. A v 16. minutě se jim podařilo jít do vedení, když se trefil Nekolný – 1:0. Náchod se však nesesypal a ve 36. minutě bylo srovnáno, když síť za Drápelovými zády rozvlnil Brich – 1:1. Ale to v první půli nebylo vše a do šaten odcházeli spokojeněni domácí. Ve 45. minutě je totiž do vedení posunul Michálek – 2:1. O dvoubrankový rozdíl se v 60. minutě postaral opět Michálek a zvýšil na 3:1. Pojistku přidal o dvě minuty později Šťastný – 4:1 a střídající Sedláček v 80. minutě stanonovil konečné skóre – 5:1.

Sestava Českého Brodu: Drápela – Franc, Nekolný, Pěnkava, Carda (68. Hanzl) – Suk (80. Sedláček), Michálek, Skořepa, Jakab (71. Ramšák), Makovský – Šťastný.

12. kolo: V. Hamry - Kratonohy 8:2, Čáslav - Přepeře 5:1, Horky n/J - Trutnov 3:2, Slatiňany - V. Mýto 3:0, Turnov - Mšeno 0:4, D. Králové - Pardubice B 1:0.

13. kolo: Kratonohy - Č. BROD (so 3.11., 10:15), Náchod - KOLÍN (so 3.11., 14:00), 14. kolo: Č. BROD - Mšeno (so 10.11., 14:00), KOLÍN - Čáslav (ne 11.11., 14:00), 15. kolo: Kratonohy - KOLÍN (so 17.11., 10:15), V. Mýto - Č. BROD (so 17.11., 13:30).