Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je sobota, 17. listopadu 2018

Fotbalisté Kolína vyhráli gólem z 81 minuty, Český Brod nezvládl pokutové kopy

Publikováno: 14.11.2016 v 10:00

Divize C

FK KOLÍN - FK LETOHRAD 1:0 (0:0)

Přestože měli kolínští hráči od začátku utkání převahu a nemálo šancí ke vstřelení gólu, branku se jim dlouho nepodařilo vstřelit. V 80. minutě poslal trenér Biško na trávník Boru, a ten se mu o necelou minutu později za důvěru odměnil. Z trestného kopu zařídil v 81. vedení - 1:0, na kterém nic nezměnila ani následná obrovská šance hostí.

Sestava Kolína: Stehno – R. Biško, Zdeňka, Šourek, Nešpor – Čapek (80. Bora), Brunclík, Němeček (90. Rosendorf), Seifert (63. Novák) – Lukeš (86. Veliký), Rybařík (76. Ludvíček).

14. kolo: Turnov -  Živanice 0:5, D. Králové - P. Kopanina 2:1, Ostrá - V. Mýto 3:0), Ústí n/O - Čáslav 2:0, Chrastava Trutnov 2:4, Náchod - Kratonohy 2:3 pp, K. Hora - Pardubice B 2:0.

15. kolo: Čáslav - KOLÍN (ne 20. 11. 13:30).

Divize B

SK ČESKÝ BROD - TJ VELVARY 2:3 (0:0), pen. 0:3

Diváci České Brodu se před utkáním s posledním celkem tabulky těšili na brankový příděl svého týmu. Na góly si však museli počkat až do druhého poločasu. V 50. hlavičkoval po rohovém kopu do sítě hostí Michálek - 1:0. V 55. utekl domácím obrancům Šalda a s přehledem vyrovnal - 1:1. V 72. svým druhým gólem zařídil vedení Českého Brodu Michálek - 2:1. V 81. domácím zkazil náladu Müller, když vyrovnal na 2:2. Nakonec si 2 body po penaltovém rozstřelu odvezli hosté, kteří, na rozdíl od domácích, proměnili všechny pokusy.

Sestava Č. Brodu: Polomský – Smola, Petržílka, Dvořák, Balík (77. Makovský) – Suk, Walter (71. Hrdlička), Michálek, Medek (46. Stejskal), Moravec – Křelina.

14. kolo: Libiš - Most 1:5, Kladno - Neratovice 1:0, Rakovník - Štětí 5:3, Nový Bor - Chomutov 0:1, Hostouň - Souš 2:1 pp, Úvaly - Nymburk 1:2, Brozany - Meteor 2:1.

14. kolo: Neratovice - ČESKÝ BROD (so 19. 11. 10:15).