Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je sobota, 17. listopadu 2018

Fotbalisté Poříčan doma neuspěli, Polepy naopak vyhrály v Sázavě

Fotbalisté Poříčan doma neuspěli, Polepy naopak vyhrály v Sázavě
Foto: Archiv KP
 
Publikováno: 27.10.2016 v 10:00
Rubrika: Sport

Výsledky a tabulky fotbalových utkání od krajského přeboru po okresní IV. třídy.

Krajský přebor

11. kolo: POŘÍČANY - Brandýs n. L. 1:3, Poříčí n. S. - Mnichovohradišťský SK 2:0, Hvozdnice - Vykáň 2:1, Slaný - Beroun 3:2 po pen., Tuchlovice - Lhota 3:1, Nové Strašecí - Jíloviště 5:2, Rejšice - Rakovník 4:0, Semice – Zbuzany 2:7

PořadíTýmVítězstvíRemízyPorážkySkoreBody
1Brandýs n/L100137:930
2Zbuzany80338:1523
3Rejšice80328:1223
4Tuchlovice80315:1420
5Vykáň50626:1719
6Slaný70420:1619
7N. Strašecí50618:1916
8Rakovník70416:2416
9POŘÍČANY60518:2816
10Semice50622:3416
11Beroun50620:2515
12Poříčí n/S40719:1914
13Jíloviště30824:2213
14M. Hradiště30812:2211
15Hvozdnice30821:419
16Lhota101011:284

I. A třída B

11. kolo: Sázava - POLEPY 0:1, Kosmonosy - VELIM 3:0, Záryby - Čelákovice 2:4, Pšovka Mělník - Říčany 2:3 po pen., Kunice - Divišov 2:1, Horky nad Jizerou - Klíčany 3:2, Luštěnice – Boh. Poděbrady 2:3 po pen., Sokoleč - Dobrovice B 12:0

PořadíTýmVítězstvíRemízyPorážkySkoreBody
1Sokoleč90239:2026
2POLEPY90234:1726
3Klíčany70424:1023
4Poděbrady80318:1122
5Horky n/J70419:1422
6Luštěnice60520:2219
7Kosmonosy50626:1818
8Mělník60524:2317
9VELIM50620:1816
10Čelákovice50624:2616
11Kunice50619:1914
12Divišov50619:2214
13Sázava40713:2011
14Říčany30814:268
15Záryby20912:287
16Dobrovice B20910:415

I.B třída C

9. kolo: LIBLICE - Lysá nad Labem 2:4, ČERVENÉ PEČKY - Čáslav B 0:3, BÝCHORY – Sadská 0:2, RADIM - ČESKÝ BROD B 3:1, TUCHORAZ – Tupadly 6:0, Milovice - Pátek 1:4, Bílé Podolí – Loučeň 2:1

1TUCHORAZ80125:524
2Sadská80126:1024
3Pátek70230:2721
4Lysá n/L60322:1219
5Loučeň60317:819
6Č. BROD B60340:1518
7Tupadly40517:2113
8Čáslav B40520:1612
9B. Podolí40514:2412
10Milovice40519:1911
11LIBLICE30617:289
12BÝCHORY2076:174
13RADIM0073:130
14Č. Pečky0073:130

Okresní přebor

9. kolo: Žiželice - Jevany 5:6, Jestřabí Lhota - Velký Osek 3:1, Břežany II – Bečváry 1:8, Krakovany - Zásmuky 5:1, Plaňany - Libodřice 2:1, Kouřim – Pečky 6:0, Nučice – Konárovice 3:2

1Bečváry90039:1027
2Jevany80129:2123
3Libodřice60333:2016
4J. Lhota50422:1215
5Žiželice50433:2415
6Kouřim50421:1815
7Pečky50424:2414
8Krakovany40524:1613
9Nučice40518:1913
10Plaňany40517:2312
11Konárovice40522:3012
12V. Osek30623:2910
13Zásmuky10826:334
14Břežany II0098:600

III. třída A

9. kolo: Velim B – Veltruby 6:1, Pašinka/Nebovidy - Týnec/n L. 3:2, Hradištko I – Štítary 3:2 po pen., Veletov/St. Kolín - Sendražice 1:2, Jestřabí Lhota – Ratboř 1:2, Tři Dvory – Cerhenice 1:4, Volárna - Nová Ves I 1:2

1Velim B80135:1522
2Cerhenice70238:1320
3Ratboř60332:1619
4Týnec n/L60327:1517
5Štítary60321:1217
6Pašinka60318:2317
7Hradištko I60325:2016
8Veltruby40514:1514
9Nová Ves I30611:1312
10Volárna30612:348
11Sendražice3068:348
12Tři Dvory1089:207
13J. Lhota B20713:196
14Veletov20716:306

III. třída B

9. kolo: Dobré Pole - Zásmuky B 5:1, Tuchoraz – Lošany 2:4, Třebovle – Tismice 7:3, Dobřichov – Tuklaty 3:2, Kozojedy - Kšely 5:0, Pečky B – Rostoklaty 8:0, Liblice B - Český Brod C 4:1

1Dobré Pole80133:624
2Tuklaty80132:524
3Kozojedy70232:1221
4Dobřichov60341:1620
5Třebovle60324:1218
6Pečky B40522:1913
7Liblice B40521:2912
8Zásmuky B40521:2811
9Kšely40513:3011
10Č. Brod C40514:2210
11Rostoklaty30610:279
12Lošany20716:276
13Tuchoraz20712:346
14Tismice10816:404

IV. třída A

9. kolo: Hradčany – Bělušice 1:6, Tři Dvory B – Ovčáry 2:1, Krakovany B – Němčice 8:0, Kořenice - Týnec n. L. B 2:3, Ohaře - Velký Osek B 2:8, Radovesnice II - Hradištko I B 2:3 po pen., Býchory B - Konárovice B 4:0

1Býchory B80129:924
2Ovčáry70240:1021
3Bělušice70238:1421
4V. Osek B70234:1021
5Tři Dvory B60332:1119
6Konárovice B50419:2315
7Krakovany B50432:2514
8Hradčany40520:2713
9Týnec n/L B40522:2412
10Hradištko I B40516:2810
11Ohaře20711:247
12Kořenice20716:326
13Radovesnice II2077:276
14Němčice0093:550

IV. třída B

9. kolo: Vrbová Lhota - Nučice B 3:1, Libodřice B - Rostoklaty B 3:2 po pen., Ždánice – Svojšice 2:0, Chotutice - Dolní Chvatliny 2:5, Plaňany B - Kouřim B 1:6, Velké Chvalovice - Horní Kruty 3:1, Ratenice - Cerhenice B 2:1

1Kouřim B80138:1225
2Cerhenice B70349:2021
3Ždánice70326:1721
4V. Lhota60322:1918
5Ratenice50427:2216
6D. Chvatliny50434:2915
7Nučice B50530:3015
8Libodřice B50421:2115
9Rostoklaty B40524:1814
10V. Chválovice50529:2614
11Svojšice50424:2016
12H. Kruty40620:2112
13Plaňany B30610:348
14Břežany II B10915:574
15Chotutice10918:412

Autor článku: pres
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

      
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM