Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je úterý, 16. října 2018

Futsalisté SKP Kolín nezačali dobře a opět doma kapitulovali

Publikováno: 11.1.2018 v 10:00

Ani po vánoční a novoroční přestávce nedokázali futsalisté Kolína vybřednout z marasmu, ve kterém se nacházejí a zahájili jarní část soutěže porážkou.

DIVIZE A
SKP KOLÍN - BENEŠOV 2:7 (0:3)

Místo toho, aby se přiblížili Kadani a Slanému na dostřel, zachovali si stejný bodový distanc. Benešov v úvodu prvního poločasu prakticky skóroval z každé střely, kterou vyslal na domácí bránu a brzy vedl 0:2. Kolín se snažil vyrovnat, ale místo toho v závěru poločasu inkasoval. Domácím se na začátku druhého poločasu podařilo vstřelit branky a zmírnit nepříznivý stav, ale střelecká nemohoucnost si vybrala daň a hosté své vedení zvyšovali. Sestava a střelci Kolína: Kašpar – Škopek, Král 1, Kvíčala, Hejduk – Navrátil, Štítkovec, Živný, Kovařík 1 – Funda.

12. kolo: Slatina - Příbram 8:8, Chomutov - Kadaň 7:1, Liberec - Ústí n/L 10:9, Rakovník - Kobylisy 3:12, Turnov - Slaný 7:0.

13. kolo: Ústí n/L - KOLÍN(so 12.1., 20:20), 14. kolo: KOLÍN - Kobylisy (so 20.1., 19:15 SH Kolín)