Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je úterý, 20. srpna 2019

Halloweenské strašení s kouzelnickou show

V Domě dětí a mládeže na Zámecké bude mít v neděli 5. listopadu od 16 hodin premiéru událost nazvaná "Halloweenské strašení".

Halloweenské strašení s kouzelnickou show
Foto: Archiv KP
 
Publikováno: 3.11.2017 v 16:00, Aktualizováno: 2.11.2017 v 18:00
Rubrika: Zpravodajství

Organizátorka akce Petra Pokorná slibuje malým nebojsům, že na ně budou čekat nejen kostlivci, upíři, duchové a čarodějnice, ale i jiné podivné "straši bytosti". Ideální návštěvníkem je prý ten, kdo sám přijde v hrůzném převleku. Bonusem pro přítomné se stane kouzelnická show Radima Šocha. "Na akcích DDM se snažíme zapojovat všechny členy rodiny. Letos nás čeká například soutěž v pojídání netopýrů," prozradila chuťovku večera Petra Pokorná. Chybět nebude ani soutěž o nejlepší vydlabanou halloweenskou dýni, dýně je ovšem nutné doručit na Zámeckou s předstihem jednoho či dvou dnů, protože budou zdobit celé jeviště a foyer. Vstupné na Halloweenské strašení je 50 koru, děti do tří let mají vstup zdarma. Podrobnosti k přihlášení do soutěže dýní najdete na webu DDM Kolín.

Autor článku: Vladimír Sládek
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Oznámení (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM