Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je úterý, 12. listopadu 2019

Hejdukovy selfie jsou nejnavštěvovanější výstavou v MSD za poslední roky

Návštěvnost výstav ve městě leckdy nebývá nejlepší, a jsou i případy, kdy se návštěvnost téměř vyčerpá vernisážovými hosty. Výstavy, kam proudí davy lidí, jsou výjimkami a obvykle se takovými pořadatelé ještě dlouho chlubí.

Hejdukovy selfie jsou nejnavštěvovanější výstavou v MSD za poslední roky
Foto: Redakce KP
 
Publikováno: 3.11.2019 v 23:00
Rubrika: Zpravodajství

V historii kolínských výstavních síní navíc není mnoho případů, kdy by některou z nich úspěšně svou tvorbou zaplnil její ředitel, což je přesně případ momentálního kolínského výstavního hitu, výstavy "Zdeněk mezi hvězdami" v Městském společenském domě. Několik desítek let vznikající obří sbírka "selfie-fotografií", na nichž se ředitel MSD a fotograf Zdeněk Hejduk nechal "zvěčnit" společně se známými zpěváky, muzikanty, herci, režiséry či politiky, přitahuje zvědavce nejen navečer, ale i v dopoledních hodinách, což je v této výstavní síni zcela neobvyklé a tak se výstava určitě stane tou nejúspěšnější za poslední roky. Hejdukova sbírka, obsahující přes dva tisíce fotografií s více než 1.300 celebritami, která je oficiálně zapsaná do ´České knihy rekordů´ jako největší tuzemská sbírka fotografií se slavnými osobnostmi, bude v Městském společenském domě vyvěšena naposledy v pondělí 4. listopadu, takže by si případní opozdilci měli pospíšit.

Autor článku: Redakce KP
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Oznámení (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM