Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je úterý, 17. října 2017

Hiphopové hvězdy podpoří hiporehabilitace pro děti z dětských domovů

V sobotu 7. června se v kolínských Starých lázních uskuteční benefiční hip hop festival Hraji, abych žil na podporu hiporehabilitace pro děti z dětských domovů, které mají silně rozvinutý vzdělávací, sociální a zdravotní handicap.

Hiphopové hvězdy podpoří hiporehabilitace pro děti z dětských domovů
 
Publikováno: 6.6.2014, Aktualizováno: 3.6.2014 v 16:00
Rubrika: Kultura

V rámci festivalu se představí interpreti z československé hiphopové špičky. Strapo, je slovenský raper a freestyler. Je dvojnásobným vítězem celoslovenské soutěže ve freestyle battlu. V roce 2012 vydal album 23, se kterým objíždí koncerty na Slovensku a v Česku. Maat je hudební skupina, která vznikla v roce 2006 a tvoří ji Fosco Alma a LD. Jejich nejnovější album Ze tmy je přehlídkou nejlepšího frázování a techniky, která nemá v České republice obdoby. Zároveň je plné propracovaných, hlubokých upřímných textů o jejich životech.

Další hvězdou je Jay Diesel, MC který se vypracoval z malého města do podvědomí mnoha lidí v Čechách i na Slovensku. Na scéně působí od roku 2000. Spolupracuje například s Mikem Spiritem či DJ Wichem. Všichni interpreti vystoupí bez nároku na honorář.

Veškerý výtěžek z akce jde na sbírkový účet, zřízený za účelem vybudování hipocentra v Dětském domově v Býchorech, který jako jediný domov v tuzemsku zajišťuje komplexní péči pomocí hiporehabilitace. Na místě bude stánek, kde si budete moct zakoupit merchandise kapel (část výtěžku kapely darují na účely hiporehabilitace), dále stánek s výstavou fotografií hiporehabilitace a stánek s nepermanentním tetováním. Akce startuje v 19 hodin. Vstupné zakoupíte v předprodeji za 120 korun (Ticketstream.cz, info centrum Kolín, copy shop Kolín, info centrum Kutná Hora, info centrum Poděbrady), na místě za lístek zaplatíte 150 korun. Tento užitečný projekt můžete podpořit svojí návštěvou či odesláním DMS zprávy: DMS HIPO na číslo 87 777.

V kolínských Starých lázních uskuteční benefiční hip hop festival Hraji, abych žil na podporu hiporehabilitace pro děti z dětských domovů.
Foto: Robert Rambousek
Autor článku: Michal Černý
loading...
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Draslovka získala souhlas k přestavběZačíná přestavba Pražské uliceStadión AFK fotbalový mač neviděl už léta a zarůstá lebedouO víkendu se sjíždí Vavřinečák
Kalendář akcí: Říjen
Po
 
2
9
30
Út
 
3
St
 
4
 
Čt
 
5
 
 
6
27
 
So
 
 
Ne
1
22
 
>> Zobrazit podrobný kalendář akcí
Řádková inzerce
Vzpomínáme (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (3 inzerátů)
Pronájmy (2 inzerátů)
Prodej (2 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
Seznámení (4 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM