Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je úterý, 23. dubna 2019

Hlasování vybírá zakázku pro Jonáše a jeho partu

Před měsícem jsme psali o projektu "Stavíme vám sen", v němž se parta studentů ze SOŠ a SOU stavební Kolín za přispění sponorů rozhodla pomoci některému z kolínských spolků či klubů tím, že jim zdarma provede stavební zakázku v hodnotě 100 tisíc korun.

Hlasování vybírá zakázku pro Jonáše a jeho partu
Foto: Redakce KP
 
Publikováno: 29.11.2018 v 7:00, Aktualizováno: 28.11.2018 v 20:00
Rubrika: Zpravodajství

Plakát s nápisem "Jonáš a jeho parta" připoutal k nápadu velkou pozornost veřejnosti a výsledkem je dvanáct přihlášených projektů, z nichž ten vítězný vybírá hlasováním veřejnost. Jsou mezi nimi například rekonstrukce a rozšíření zázemí pro diváky fotbalového hřiště Štítarského SK, rekonstrukce střechy u kotců pro psy v kynologickém klubu, nová podlaha ve společné klubovně kolínských skautských oddílů T.K. Průzkumník, Oregon, Utah a Stopaři či hroutící se balkón budovy Klubu vodních sportů na Sandberku. Hlasování probíhá do 10. prosince na webové adrese společnosti Lepší místo, která projekt zaštítila (www.lepsimisto.cz). Každý zájemce o hlasování má k dispozici 3 hlasy, které může dát buď jednomu projektu nebo je lze rozdělit mezi více projektů.

Autor článku: Redakce KP
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM