Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je úterý, 20. listopadu 2018

Hokejisté Kolína podlehli v derby Nymburku a posléze i Sokolovu, který vede skupinu Sever

Publikováno: 5.11.2018 v 8:00

Kolín ve dvou utkáních vždy tahal za kratší konec provazu a nezískal ani bod. Kolín se tak po několika nezdarech propadl na 4. příčku tabulky skupiny Střed.

NED Nymburk - SC Kolín 4:1 (1:1, 2:0, 1:0)

Kozlové v derby udeřili jako první a v 9. minutě je do vedení poslal Semirád – 0:1. Domácí vyrovnali těsně před přestávkou, když se v 18. minutě trefil Rittig. Pak se do zápisu o utkání v pozitivním světle doatávali jen domácí hráči. Ve 29. minutě strhl vedení na stranu Nymburka Josefus – 2:1. A ve 34. prakticky rozhodl Kolouch – 3:1. V záveru hrál Kolín power-play, ale nedokázal udržet puk, a tak v 59. minutě pečetil Stehlík – 4:1.

Sestava Kolína: Sejpal – Havelka, Pýcha, Hanzl, Mlčoch, Březina, Barták, Jelínek – Semirád, Šafránek, Kozák – Zumr, R. Martínek, Malý – Netušil, Pilný, Němec – Mandrik.

SC Kolín – HC Sokolov 0:2 (0:1, 0:0, 0:1)

Hosté vedou tabulku skupiny Sever a v Kolíně byli v roli favorita. Kozlové se sice snažili, ale po chybě se Sokolov v 15. minutě dostal do vedení – 0:1. Tento těsný výsledek, i přes snahu obou týmů o jeho změnu, vydržel až do poslední třetiny. Na jejím začátku, přesněji ve 42. minutě zvýšil náskok Baníku Kuběna – 0:2. A tento stav vydžel až do konce.

Sestava Kolína: Sejpal – Březina, Pýcha, Hanzl, Mlčoch, Havelka, Barták – Semirád, Šafránek, Malý – Zumr, Martínek, Kozák – Netušil, Kadlec, Němec – Pilný.

14. kolo: Vrchlabí – D. Králové 4:3, Jablonec n/N – Letňany 8:6, 15. kolo: D. Králové - Klatovy 6:4, Letňany – Kobra Praha 1:5, Nymburk – Řisuty 4:5 pp, Jablonec n/N – Bílina 8:3, Vrchlabí – Most 7:1, Trutnov – Děčín 3:6.

16. kolo: KOLÍN – Jablonec n/N (so 10.11.), 17. kolo: KOLÍN – Vrchlabí (st 14.11), 18. kolo: Řisuty – KOLÍN (so 17.11), 19. kolo: Trutnov – KOLÍN (st 21.11.), 20. kolo: KOLÍN – Bílina (so 24.11), 21. kolo: KOLÍN – D. Králové (st 28.11.).