Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je čtvrtek, 15. listopadu 2018

Hokejisté Kolína se na Kobře sice ujali vedení, ale zápas do vítězného konce nedotáhli!

ilustrační fotoFoto: Archiv KP

Publikováno: 11.1.2016 v 14:00

Kolínští hokejisté opět prohráli v sobotu 9. ledna s Kobrou Praha na jejím ledě. Sice v utkání vedli, ale závěr patřil domácím.

KOBRA PRAHA – SC KOLÍN
4:3 (0:1, 2:0, 2:2)

Kolínští začali dobře a vsítili jedinou branku 1. třetiny. V 7. jí v přesilovce docílil Veselý – 0:1. Po první pauze se skóre obrátilo. Ve 32. vyrovnal Antončík a ve 34. Cafourek otočil stav – 2:1. Drama se rozuzlilo ve 3. části. Ve 47. přidal třetí gól Jedlička a domácí se dostali do úniku – 3:1. Ale už za minutu Malý snížil – 3:2. Vítězného zásahu dosáhl v 51. Novák – 4:2. V 53. ještě Semirád vykřesal jiskřičku naděje – 4:3.

Jenže vyrovnání hosté nedocílili a odjeli s nulou. Vyloučení 11:10, využití přesilovek 1:2, góly v oslabení 2:0. Sestava Kolína: Sejpal – Pácal, Suchý, Skokan, Voženílek, Březina, Kadlec st. – Veselý, Semirád, Malý – Jankovský, Zumr, Morkes – Kadlec ml., Chvojka, Ježek.

27. kolo: KOLÍN – Vrchlabí (so 16.1. 15.00), Žďár n. S. – KOLÍN (st 20.1. 18.00).