Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je úterý, 19. března 2019

Hokejisté Kolína se po zisku 4 bodů ve dvou utkáních stále drží na bronzové pozici

Publikováno: 11.12.2018 v 9:00, Aktualizováno: 10.12.2018 v 12:00

Kolín si z ledu posledního celku tabulky Střed přivezl povinné tři body. V sobotním utkání na domácím ledě brali s Děčínem, který hraje střed skupiny Sever, jeden bod, když prohráli v prodloužení.

Letci Letňany - SC Kolín 2:5 (0:2, 1:2, 1:1)

Úvod utkání vyšel Kolínu parádně. Domácí faulovali a Kozlové v šesti hráčích skórovali již ve 2. minutě, když si branku připsal Koffer – 0:1. Kolín pokračoval v ofenzivních manévrech a v další přesilovce se prosadil Březina, který ve 13. minutě zvýšil na 0:2.

Prostřední část byla gólově nejbohatší a ve 28. Minutě se potřetí radoval Kolín, když Semirád přepsal skóre na 0:3. Ve 31. minutě se stav opět měnil a tentokrát zásluhou kolínského Šafránka – 0:4. Teprve ve 34. minutě se ke slovu dostali domácí, za které snížil Heldák – 1:4.

V poslední části byl rozdíl ve skóre hned ve 41. minutě ještě nižší. Trefil se domácí Chlouba a bylo to rázem 2:4. V 51. minutě se ve vlastním oslabení dostal k puku Šafránek, který všem ujel a kličkou překonal domácího brankáře – 2:5.

Sestava Kolína: Sejpal – Březina, Pýcha, Hanzl, Jelínek, Havelka, Barták – Zumr, Šafránek, Malý – Martínek, Semirád, Koffer – Netušil, Kozák, Němec – Pilný, Pešek.

SC Kolín - HC Děčín 4:5 pp (1:2, 2:2, 1:0 – 0:1)

Domácí hokejisté se na soupeře vrhli, ale jejich snaha vyšla naprázdno. Navíc v 8. minutě přišly dva údery Severočechů. Nejdřív Drašar zachytil rozehrávku Kozlů a z kruhů prostřelil Sejpala – 0:1. O chvíli později z brejku zvýšil Faigl – 0:2. V 15. minutě se snížil Zumr ve vlastním oslabení na 1:2.

Druhá třetina začala pro domácí ještě hůř, když v 21. minutě inkasovali z hole Oliveriuse. Naštěstí šel Děčín do oslabení a Semirád našel pro kotouč volnou trasu do sítě – 2:3. Kozlové se bohužel nevyvarovali dalších nepřesností a Děčín jednu z nich ve 27. minutě využil, když skóroval Petráš – 2:4. Kolín zbraně nesložil a díky druhé brance Semiráda v utkání, byl rozdíl ve skóre opět jednobrankový – 3:4.

Začátek poslední třetiny konečně vyšel Kolínu ve 43. Minutě bylo zásluhou Netušila srovnáno – 4:4. Tento stav vydržel až do závěrečné sirény a hrálo se tedy o bonusový bod. V prodloužení si lépe vedli hosté, kteří po brance Petráše mohli slavit – 4:5.

Sestava Kolína: Sejpal (od 27. Martínek O.) – Březina, Pýcha, Hanzl, Jelínek, Barták, Havelka – Zumr, Šafránek, Malý – Martínek, Semirád, Kozák – Netušil, Pilný, Němec.

23. kolo: Trutnov – Jablonec n/N 4:1, D. Králové – Nymburk 5:3, 24. kolo: D. Králové – Bílina 6:2, Letňany – Most 5:4, Nymburk – Klatovy 1:4, Jablonec n/N – Kobra Praha 5:2, Vrchlabí – Sokolov 1:0, Trutnov – Řisuty 5:7.

26. kolo: Klatovy – KOLÍN (so 15.12, 17:30), 27. kolo: KOLÍN – Nymburk (st 19.12., 18:07), 28. kolo: KOLÍN – Kobra Praha (so 22.12., 17:07), 29. kolo: Jablonec n/N – KOLÍN (čt 3.1., 18:00).