Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je středa, 17. července 2019

Hokejisté mají u zimáku střelnici

Minulý týden byla dokončena střelnice pro hokejisty zimního stadionu v Kolíně. Od té doby ji využívají všechny týmy nejen v rámci tréninkových jednotek, ale i kdykoliv jindy.

Hokejisté mají u zimáku střelnici
Foto: René Rámiš
 
Publikováno: 23.6.2017 v 12:00, Aktualizováno: 22.6.2017 v 18:00
Rubrika: Zpravodajství

"Střelnici mohou na vlastní nebezpečí používat členové klubu i mimo trénink, pokud není obsazena tréninkem,“ sdělila členka správní rady klubu Iva Horová. Kozlové původně chtěli zbudovat střelnici z grantu TPCA, z něhož v předchozích letech například částečně dovybavili posilovnu nebo zřídili novou časomíru, potřetí za sebou ale jejich projekt už nebyl k podpoře vybrán. "Děkujeme Správě městských sportovišť Kolín za uhrazení finančních nákladů na vybudování venkovní střelnice. Zároveň je stále naším cílem vytvoření střelnice kryté,“ dodala Iva Horová. Střelnici přivítali jak hráči všech věkových kategorií, tak trenéři. "Všechny děti mezi březnem a zářím nemají možnost vzít si hokejku do ruky, když třeba bydlí v paneláku. Tohle je ideální příležitost, aby s hokejkou pracovali a zdokonalovali se. V sezoně se k tomu samozřejmě při trénincích na ledě dostanou, ale když se střely sečtou, stejně jich není moc, takže toto jim může pomoct. Budu rád, když ji budou hodně využívat,“ řekl na adresu nové střelnice šéf trenérské komise Petr Martínek. Kladné ohlasy jsou slyšet i ze stran hráčů, ti nejmenší jsou doslova nadšení. "Je to super, naučím se lépe střílet,“ hlásí Jan Štaud, hráč páté třídy, když se ho na tréninku ptáme, jak ho to baví a dodává, že si půjde zastřílet asi i o víkendu.

Autor článku: Jiří Červín
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM