Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je čtvrtek, 20. září 2018

Hokejisté SC Kolín si připsali 14. a 15. výhru a zvýšil náskok v čele druholigové tabulky

Publikováno: 23.11.2015 v 14:00

Na listopadový státní svátek 17. listopadu hokejisté SC Kolín přivítali Pelhřimov a snadno vyhráli. Pojistili si vedení v tabulce. V sobotu 21. listopadu byli Kozlové znovu úspěšní a zvýšili si vedení v tabulce.

SC KOLÍN – LEDNÍ MEDVĚDI PELHŘIMOV
6:1 (3:0, 2:1, 1:0)

Zápas domácí rozhodli v úvodní třetině. Do 12 minut bylo hotovo. Už ve 2. se trefil Zumr, v 9. přidal druhý gól Morkes a na 3:0 zvýšil náskok ve 12. Veselý. I v dalších dvou dvacetiminutovkách Kozlové lehce navýšili rozdíl. Ve 28. přidal čtvrtou branku Hanzl – 4:0. Hosté se radovali pouze jednou, když ve 33. snížil Vylíčil – 4:1. Gólově zakončil druhou třetinu Ježek – 5:1. Ve třetí části padla jedna branka. Ve 42. toho docílil Voženílek a uzavřel skóre utkání – 6:1. Diváci: 967. Vyloučení 9:9, využití přesilovek 3:1. Sestava Kolína: Moravec - Pácal, Hanzl, Suchý, Voženílek, Barták, Březina - Veselý, Semirád, Malý - Ježek, Zumr, Morkes - Kadlec ml., Kadlec st., Hlavatý - Jelínek.

IHC PÍSEK - SC KOLÍN 2:3
(0:2, 0:0, 2:1)

Kolínským hráčům opět vyšel začátek. Ve 13. zahájil změnu stavu Skokan a v 17. se přidal Veselý – 0:2. Když ve 45. zvýšil stav Malý, zdálo se, že hosté bez problémů dovedou zápas do vítězného konce – 0:3. Tak snadné to ale nebylo. Jak se Kozlům občas stává, o náskok skoro přišli a museli o vítězství bojovat. Ve 46. korigoval skóre Ciboch a podruhé se domácí trefili pár vteřin před koncem v 60. Sýbkem – 2:3. Na vyrovnání Písek nedosáhl a Kolín se těšil z plného bodového zisku. Vyloučení 5:6, využití přesilovek 0:1. Sestava Kolína: Sejpal – Pácal, Hanzl, Skokan, Voženílek, Barták, Březina – Veselý, Semirád, Malý – Ježek, Zumr, Morkes – Kadlec ml., Kadlec st., Hlavatý – Jelínek.

16. kolo: Řisuty - Děčín 5:2, Vrchlabí - Havlíčkův Brod 4:2, Nymburk – Bílina 11:1, Tábor - Trutnov 4:1, Kobra Praha – Klatovy 4:5, Žďár nad Sázavou - Jindřichův Hradec 5:4 po prodl., Sokolov - Písek 3:8, Jablonec nad Nisou - Klášterec nad Ohří 8:0.
17. kolo: Klášterec nad Ohří - Řisuty 7:4, Havlíčkův Brod - Žďár nad Sázavou 3:2, Trutnov - Kobra Praha 1:4, Klatovy – Vrchlabí 6:5 po prodl., Bílina – Tábor 1:4, Pelhřimov - Jablonec nad Nisou 1:4, Jindřichův Hradec – Sokolov 2:9, Děčín – Nymburk 2:6.

18. kolo: Jindřichův Hradec - SC KOLÍN (so 28.11.16:00), SC KOLÍN - Havlíčkův Brod (st 2.12. 18:07).