Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je pondělí, 20. listopadu 2017

Hokejisté zakončili přípravu dvěma vítěznými zápasy

Publikováno: 13.9.2017 v 10:00

Poslední dvě přípravná utkání hokejisté Kolína také vyhráli, i když vítězství nebyla tak impozantní.

HC Dvůr Králové nad Labem – SC Kolín 1:3 (0:1, 0:1, 1:1)

Úvod utkání přinesl rychlou branku Kolína. Již ve 2. minutě se Kozlové ujali vedení díky zásahu Morkese - 0:1. Poté však přišel dlouhý brankový půst, i když šance na vstřelení branky hráči s kozlem na prsou měli.

Ve druhé třetině se hrál vyrovnaný hokej s šancemi na obou stranách. Ve 36. minutě podruhé rozvlnili síť za brankářovými zády opět Kozlové. Havelka od modré čáry prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 0:2.

Také v poslední třetině se hrála zajímavá a vyrovnaná partie. A když se v 52. minutě trefil domácí Hylena - 1:2, byl osud utkání stále otevřený. Nápor domácích však zastavilo vyloučení a Kolín hru v početní výhodě dokázal využít. V 59. minutě nahodil Hanzl kotouč před branku a Semirád ji dokázal šikovnou tečí usměrnit do branky - 1:3. Kolínští hráči dokázali prodloužit vítěznou sérii na čtyři utkání.

Sestava Kolína: Sejpal – Hanzl, Suchý, Pýcha, Hlaveš, Voženílek, Barták, Sladký, Havelka - Zumr, Semrád, Malý - Kysela, Kadlec, Morkes - Kozák, Prokop, Černý - Veselý, Pilný, Kedršt.

SC Kolín – NED Nymburk 5:2 (2:1, 1:0, 2:1)

V posledním utkání se Kozlům opět skvěle povedl začátek. Ve 3. minutě se zásluhou Kozáka, jenž projel s pukem do útočného pásma a kličkou překonal i brankáře, ujal Kolín vedení 1:0. Po nastřelené tyčce domácí branky přišla 11. minuta a kombinaci po ose Semirád - Malý - Březina se puk podruhé zatřepotal v nymburské brance - 2:0. V 18. minutě se povedl útok hostujícímu celku. Smejkal prošel kolínským pásmem a našel u tyče volného Stehlíka - 2:1.

Vstup do druhé třetiny opět vyšel skvěle Kolínu a v 21. minutě překonal Morkes nymburského brankáře střelou mezi betony - 3:1. To však bylo ze strany střelců obou soupeřů vše. Kolín lépe bruslil, ale brankáři měli navrch.

Také v poslední třetině se Kozlové trefili jako první, ale až po osmi minutách hry. Veselý spolu s Kozákem ujeli a v přečíslení dokázal Kozák opět oblafnout brankáře - 4:1. Kolínští hráči se však neradovali dlouho. Ještě v téže minutě snížil Stehlík - 4:2. Nymburk se snažil konec utkání zdramatizovat, ale jeho snahu utnul v 56. minutě Morkes - 5:2.

Sestava Kolína: Sejpal – Hanzl, Březina, Hlaveš, Pýcha, Voženílek, Barták, Sladký, Havelka – Zumr, Semirád, Malý – Kysela, Kadlec, Morkes – Kozák, Prokop, Panna – Veselý, Pilný, Kedršt – Černý.

Ve středu 13. září odehrají hokejisté SC Kolín první ostré utkání nového ročníku II. ligy. To zajíždějí na horký led do Žďáru nad Sázavou, kde je hostí místní Plameny. První domácí utkání sehrají ve 3. kole, kdy jim budou soupeři opět hokejisté Nymburka. Zápas je naplánován na sobotu 23. září od 17:07.

Autor článku: hop
loading...

Vedení radnice navštívilo ŠtítarySvou nečinností exekuci dlužník nezabráníKolín rozšíří systém chytrého parkováníKalvárie s opravami Ovčárecké ulice se protáhne až do roku 2018
Kalendář akcí: Listopad