Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je úterý, 12. prosince 2017
logo

Hokejoví Kozlové v dalších dvou kolech nedokázali zvítězit

Publikováno: 11.10.2017 v 10:00

Jen krátce se mohli fanoušci hokejistů Kolína radovat ze zlepšeného výkonu Kozlů. Na Vysočině totiž kolínští hráči propadli ve druhé třetině a doma se jim proti Moravským Budějovicím také střelecky nedařilo.

II. liga skupina Střed
BK HAVLÍČKŮV BROD - SC KOLÍN 7:1 (2:1, 4:0, 1:0)

Úvod utkání se Kozlům rozhodně nevydařil. Přesně po 60 vteřinách totiž obdrželi branku. Obrana nedokázala obrat o puk Milfaita, který z rohu přihrál za branku Endálovi, který se prodral před branku a prostrčil kotouč za brankovou čáru - 1:0. Kolín se ale nenechal rozhodit a již v 7. minutě bylo vyrovnáno. Panna totiž střelou bez přípravy překonal domácího brankáře - 1:1. Oba týmy se snažily hrát útočný hokej a ten se vyplatil domácím. V 18. tečoval Voříšek těsně před Martínkovou lapačkou Havlíkovo nahození na branku - 2:1.

Po přestávce se Kozlové snažili vyrovnat a domácí mohli velebit svého gólmana. Jejich útočné snahy zhatila vyloučení za hru v 6 hráčích v poli a poté za útočný faul. A právě z druhého vyloučení potřetí inkasovali. Ve 32. minutě, 11 vteřin před koncem vyloučení, domácí rozebrali kolínskou obranu a osamocený Kulhánek před brankou nezaváhal - 3:1. Ve 34. minutě končila další přesilovka domácích a tentokrát si, pouhé dvě vteřiny před vypršením trestu, najel na přihrávku Milfait a zvýšil na 4:1. Ve 36. domácí zařízli Kozly popáté, když puk do sítě poslal Chlubna - 5:1. Třetinu zkázy dokonal v dalším dvouminutovém intervalu, ve 38. minutě, Šuhaj, který blafákem překonal Sejpala, který krátce předtím vystřídal Martínka - 6:1.

V poslední třetině měli nejblíže k překonání domácího brankáře Panna a Semirád, ale nebylo jim přáno. Naopak v 59. završil vítězství domácích Vašíček, který skóroval v další přesilovce - 7:1.

Sestava Kolína: Martínek (od 36. Sejpal) – Hanzl, Březina, Hlaveš, Pýcha, Voženílek, Barták, Havelka – Malý, Semirád, Veselý – Morkes, Kadlec, Panna – Kysela, Prokop, Kozák – Černý, Pilný.

SC KOLÍN - HC MORAVSKÉ BUDĚJOVICE 2:3 (0:0, 1:2, 1:1)

V první třetině branka nepadla, i když domácí hráli dvakrát v početní výhodě a hosté měli více hráčů na ledě dokonce čtyřikrát.

Psala se 26. minuta a skóre se poprvé měnilo. A to k nelibosti domácích fanoušků. Prokop podrazil protihráče a seděl na trestné lavici teprve 14 vteřin, když se hostům podařila pěkná kombinace, kterou zakončil střelou po ledě Rytnauer - 0:1. V e 32. minutě si šel na trestnou lavici sednout domácí Hlaveš, a hosté opět trestali. Ve 33. minutě nadvakrát vystřeli Pucher a druhá rána již znamenala gól - 0:2. Třetí branka padla také za nerovného počtu hráčů na ledě. Tentokrát však Kozlové využili svou přesilovku a Voženílek snížil na 1:2.

Ve 45. minutě hrál Kolín přesilovku a dokázal srovnat díky Morkesově střele - 2:2. Vyrovnávací branka domácí hráče povzbudila a snažili se rozhodnout utkání ve svůj prospěch. Bohužel to byli nakonec hosté, kteří se radovali z branky. Rozhodl jejich důraz na brankovišti, kdy se Rytnauer dostal k odraženému puku a bezmocně ležící Sejpal již na puk nedosáhl - 2:3. Hosté v závěru nabídli Kolínu další přesilovku, ale tu, ani závěrečnou power-play Kozlové k vyrovnání nevyužili.

Sestava Kolína: Sejpal – Hanzl, Hlaveš, Voženílek, Pýcha, Březina, Barták – Malý, Semirád, Panna – Morkes, Kadlec, Kozák – Pilný, Prokop, Kysela.

6. kolo: Č. Budějovice - Pelhřimov 8:4, M. Budějovice - Žďár n/S 10:4, Tábor - Klatovy 6:3, Písek - Nymburk 4:3.

7. kolo: Klatovy - Č. Budějovice 6:5 p, Žďár n/S - Tábor 2:4, Nymburk - H. Brod 2:1 sn, Pelhřimov - Písek 2:5.

8. kolo: Tábor - KOLÍN (so 14.10.), 9. kolo: KOLÍN - Klatovy (so 21.10.), 10. kolo: KOLÍN - Žďár n/S (st 25.10.), 11. kolo: KOLÍN - Č. Budějovice (so 28.10.).