Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je neděle, 26. února 2017 a svátek má Dorota.

Hot Dog: Půjdou pozemky k soudu?, Kde zahraje Wyrton?, Kolik peněz dostane FK Kolín?

Hot Dog: Půjdou pozemky k soudu?, Kde zahraje Wyrton?, Kolik peněz dostane FK Kolín?
 
Publikováno: 23.7.2014, Aktualizováno: 22.7.2014 v 16:00
Rubrika: Zpravodajství

* Blokové čištění ulic v Kolíně pokračuje: 24.7. ulice a parkoviště Na Pobřeží, 25.7. Jablonského + Horského a 29.7. Karlova + Starokolínská (ke Starým lázním).

* Týdeník Kolínský Pres sídlí na adrese Na Hradbách 93, v průchodu mezi touto a ulicí Politických vězňů.

* Nejpozději do jednání Zastupitelstva města Kolína 22.9. budou podány podněty orgánům činným v trestním řízení týkající se údajně levného prodeje pozemků před nemocnicí soukromému investorovi a dnes již promlčených pohledávek za neuhrazený nájem v městských bytech. Slíbil to starosta Vít Rakušan. Možné trestné činy se staly před zrovna probíhajícím volebním obdobím, tedy do roku 2010.

* Hana Glaserová vystavuje své fotografie vesnické krajiny do konce srpna v kolínském antikvariátu Arton.

* V prostorách Dvořákova muzea pravěku v Kolíně se připravuje výstava Poklady starého Egypta - sbírka arcivévody Josefa Ferdinanda Toskánského, která bude pro veřejnost otevřena 12.9. Po dobu instalace výstavy je muzeum uzavřeno. Další expozice muzea v Červinkovském domě a Staré farní škole jsou přístupné v běžné otevírací době.

* Do Kouřimi přijede Kinematograf bratří Čadíků. Dne 25.7. promítne Revival, 26.7. Příběh kmotra, 27.7. Martin a Venuše a 28.7. Donšajni. Začátky představení jsou cca ve 21.30 h., od 19 h. je k dispozici občerstvení. Vstupné je dobrovolné.

* Letní běžkařský závod Starokolínská lyžovačka proběhne 26.7. Start je ve 14 h. od Obecního úřadu ve Starém Kolíně, cíl v loděnici u Labe. Nutné je zimní oblečení, čepice, rukavice, dlouhé rukávy a šála. Na nohách pochopitelně lyže!

* V rámci Kolínského kulturního léta 2014 zazní 27.7. od 17 h. na Kmochově ostrově skupina Wyrton. Vstup na koncert je zdarma a občerstvení, které kulturní zážitek jistě umocní, je zajištěno.

* Zastupitelé města Kolína odsouhlasili fotbalovému klubu FK Kolín mimořádný příspěvek na vybudování zázemí pro diváky, rozhodčí a hráče ve výši 300.000 Kč. Dalších 200.000 Kč navíc dostane hokejový oddíl SC Kolín na dorostenecký mančaft, který postoupil do extraligy.

* Nevěřte jízdním řádům! Z vlastních zkušeností víme, že například příměstský autobus ve směru Zásmuky, Skvrňov a zpět nejezdí podle online jízdních řádů ani podle rozpisů, které jsou vyvěšené u zastávek. Doporučujeme si zavolat přímo dopravci nebo chodit na autobus s dostatečně velikým předstihem a počítat s tím, že budete možná čekat i tři čtvrtě hodiny.
 

Redakce Kolínského Presu sídlí v průchozím rondokubistickém domě v ulici Na Hradbách.
Foto: Vladimír Sládek
Autor článku: Vladimír Sládek
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Kalendář akcí: Únor
Po
 
6
13
20
27
Út
 
7
21
St
1
 
Čt
23
 
 
Ne
5
12
19
26
 
>> Zobrazit podrobný kalendář akcí
Řádková inzerce
Vzpomínáme (2 inzerátů)
Blahopřejeme (1 inzerátů)
Byty (2 inzerátů)
Nemovitosti (2 inzerátů)
Pronájmy (3 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (5 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
Seznámení (2 inzerátů)
Různé (3 inzerátů)
      
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM