Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je čtvrtek, 18. července 2019

Hvězdou městského plesu v Městském společenském domě Kolín bude v sobotu 23. ledna Lešek Semelka

Čtyřiadvacátý Ples města Kolína se koná v sobotu 23. ledna od 19.30 hodin ve velkém sále Městského společenského domu Kolín.

Hvězdou městského plesu v Městském společenském domě Kolín bude v sobotu 23. ledna Lešek Semelka
Foto:
 
Publikováno: 20.1.2016 v 16:00
Rubrika: Kultura

Zahájí ho Malý dechový orchestr Městské hudby Františka Kmocha, čímž uspokojí ve velkém sále všechny milovníky dechové a lidové hudby. Po něm bude pódium patřit kapele Paragraf 202 s oblíbenou zpěvačkou Janou Bechyňovou. Roli půlnočního hosta obstará zpěvák a muzikant Lešek Semelka.

Na tradičním místě před salónky bude opět vyhrávat nesmrtelné Combo 2 se zpěvákem a houslistou Ivo Svatošem a v Komorním sále stále populárnější Kronos Combo. K tomu samozřejmě mažoretky Srdíčko, TS Bohuslava Matiáše, TK Kocour Modroočko, TK CrossDance, DC Inferno a pánská taneční skupina Rasputin.

V ceně vstupenky (300 Kč) je tradiční teplé šunkové občerstvení, tradicí je i bohatá tombola. Ve čtvrtek 14. ledna nám ředitel zařízení Zdeněk Hejduk, prozradil, že do velkého sálu zbývá prodat ještě tak posledních padesát kusů, ale dost jich prý je ještě na balkón a do obou dalších sálů - Komorního a do salónků.

Vstupenka stojí 300 korun. V této ceně je tradiční teplé šunkové občerstvení, tradicí je i bohatá tombola.
 

Autor článku: Michal Černý, Městský společenský dům
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM