Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je neděle, 18. srpna 2019

Internát spojů stále v rekonstrukci

Výšková budova Střední odborné školy informatiky spojů v Jaselské ulici je od července minulého roku v rekonstrukci. Zakázka za 28 miliónů korun (bez DPH) měla skončit již v prosinci, krajská rada umožnila stavebníkům prodloužit termín do konce března. Ke skluzu stavebních prací docházelo průběžně, postup prací na opláštění budovy zbrzdila i říjnová vichřice Herwart.

Internát spojů stále v rekonstrukci
Foto: Archiv KP
 
Publikováno: 1.4.2018 v 14:00, Aktualizováno: 27.3.2018 v 20:00
Rubrika: Zpravodajství

Pokud se dnes podíváme na budovu, která patří k nejmohutnějším obytným stavbám v Kolíně, vidíme, že většina z třinácti pater má již nová okna a došlo zde i k zateplení pláště kvůli tepelným úsporám. Laickým odhadem se však zdá být rekonstrukce teprve ve dvou třetinách a vše nasvědčuje tomu, že Sdružení Mamut - Therm&Calipsum nemůže zakázku do konce měsíce stihnout. Podle informací z Krajského úřadu Středočeského kraje nebyl smluvní termín dokončení změněn a stále tedy platí konec března.
Krajská tisková mluvčí Nicol Lenertová nás ujistila, že 42 žáků školy nyní využívá náhradní bydlení v ulici Na Petříně, kde byl pro jejich potřeby adaptován bývalý internát zdravotnické školy.

Autor článku: Vladimír Sládek
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Oznámení (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM