Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je středa, 20. června 2018

Jóga v Kolíně pomůže deštnému pralesu

Dobročinná akce se uskuteční v rámci Mezinárodního dne jógy 21. června od 16 hodin ve studiu Relax Me ve Zborovské ulici vedle hotelu Villa Romantica.

Jóga v Kolíně pomůže deštnému pralesu
Foto: Archiv KP
 
Publikováno: 18.6.2017 v 12:00, Aktualizováno: 17.6.2017 v 23:00
Rubrika: Zpravodajství

„Už třetím rokem můžeme v České republice slavit Mezinárodní den jógy, protože v prosinci roku 2014 schválilo Valné shromáždění Organizace spojených národů toto ustanovení. Přijďte tento den oslavit cvičením jógy a udělejte tak něco pro své zdraví i pro deštný prales na Sumatře. V tento den bude ochutnávka různých lekcí pro začátečníky i pro ty, co už nějakou zkušenost s jógou mají. Doporučená minimální výše příspěvku je 90 korun za lekci, kterými můžete zachránit 10 čtverečních metrů deštného lesa. Jedná se o kyslík pro 90 bytostí denně,“ uvedla instruktorka Jana Macháčková. Na programu je dětská jóga, jóga pro zdravá záda, hormonální jógová terapie, jemná jóga a OM Chanting. Výtěžek bude věnován spolku Prales dětem, který financuje projekt Green Life.

Autor článku: Jiří Červín
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM