Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je sobota, 21. října 2017

Karel Molnár bude na ustavujícím zasedání zastupitelstva usilovat o místo radního města Kolína

Karel Molnár bude na ustavujícím zasedání zastupitelstva usilovat o místo radního města Kolína
 
Publikováno: 30.10.2014 v 12:00
Rubrika: Zpravodajství

Nejasná situace panuje v těchto dnech kolem posledního člena Rady města Kolína. V pondělí měl Karel Molnár získat souhlas od místní organizace ČSSD stát se radním. I ve středu 29. října se nám však osobně odmítl vyjádřit, zda jím bude či nikoliv. Prostě mlžil, jak to jen šlo. Je tedy možné, že vzhledem ke své (ne)upřímnosti to bude nejproblémovější člen rady.

Z České tiskové kanceláře rovnou přišla informace, že už 24. října bylo rozhodnuto, že mezi devítkou vyvolených bude zasedat. „Ten (Karel Molnár) nyní v Kolíně přijal místo radního a v pondělí pravděpodobně dostane souhlas na členské schůzi pro účast v koalici,“ napsala.

Ryze internetový deník Aktuálně.cz ve středu oznámil, že jediný zvolený kandidát za ČSSD „přijal nabídku vítěze voleb na účast v koalici. Schválili mu to na schůzi jeho spolustraníci. ´Schůze byla a odsouhlasili mi, abych podepsal a doplnil koaliční smlouvu jako zvolený zastupitel. Musím si přečíst koaliční smlouvu a třeba body budou stejné, takže třeba nebudu muset nic doplňovat,´ řekl Karel Molnár, který už před několika dny přijal místo kolínského radního“.

Ani v pátek nám patrně budoucí radní nic nepotvrdil. Udělat to musela až mluvčí radnice. „Pan Karel Molnár svůj zájem pracovat v Radě města Kolína již potvrdil,“ oznámila Jiřina Holubová.

Poslední slovo má ale ve volbě do rady zastupitelstvo, které se sejde 10. listopadu.  

Autor článku: Michal Černý
loading...
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Drozdův lesní běh v kolínských Borkách vyhrál slávista Michal ŠmahelVelim a Český Brod B se v I. A třídě posunuly v tabulce výšeStolní tenisté Kolína se stále vezou na vítězné vlně
Kalendář akcí: Říjen
Po
 
2
9
30
Út
 
3
St
 
4
 
Čt
 
5
 
 
6
27
 
So
 
 
Ne
1
22
 
>> Zobrazit podrobný kalendář akcí
Řádková inzerce
Vzpomínáme (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (3 inzerátů)
Pronájmy (2 inzerátů)
Prodej (2 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
Seznámení (4 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM