Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je neděle, 25. srpna 2019

Kauza leták pokračuje veřejnou diskuzí Víta Rakušana a Martina Hermana v CEROPu

Ve čtvrtek 18. července se z iniciativy kolínského novináře a moderátora Honzy Navrátila uskuteční veřejný duel ex-starosty Víta Rakušana a zastupitele Martina Hermana.

Kauza leták pokračuje veřejnou diskuzí Víta Rakušana a Martina Hermana v CEROPu
Foto: Redakce KP
 
Publikováno: 16.7.2019 v 7:00, Aktualizováno: 15.7.2019 v 19:00
Rubrika: Zpravodajství

Téma debaty je jasné - proslulý "anonymní" předvolební leták, který se v nákladu přes 13 tisíc kusů objevil před loňskými komunálními volbami ve všech kolínských poštovních stránkách a obviňoval Víta Rakušana,  že špatnou správou městských úvěrů utratil z městského rozpočtu zbytečných 17,8 miliónů korun. Jak jsme už v PRESu několikrát psali, policie jako autora a zadavatele letáku zjistila šéfa kolínské ANO (a kandidáta na starostu za toto uskupení) Martina Hermana. Vedení radnice opakovaně doložilo, že údaje na letáku jsou lživé, což naposledy potvrdil i auditor, podle nějž Rakušanovo vedení města při správě městských úvěrů nejen že neprohospodařilo (na letáku uvedených) 17,8 miliónů korun, ale naopak 27,95 miliónů korun ušetřilo.
Duel obou aktérů letáku proběhne ve výše uvedený den v 17 hodin v sále CEROPu v areálu zámku nejen před zájemci z řad veřejnosti, ale měl by být živě přenášen i na internetu.

Autor článku: Redakce KP
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Oznámení (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM