Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je úterý, 23. dubna 2019

Kdo bude hájit barvy BC Kolín? Basketbalisté představují tým pro ročník 2014/15

Kdo bude hájit barvy BC Kolín? Basketbalisté představují tým pro ročník 2014/15
Foto: Archiv KP
 
Publikováno: 9.7.2014 v 16:00, Aktualizováno: 8.7.2014 v 10:00
Rubrika: Sport

Basketbalový klub BC Kolín má nyní v kádru 10 hráčů. Z týmu z minulé sezony zůstávají David Machač, Ladislav Horák, Štefan Ličartovský, Martin Sýkora, Pavel Harčár, Petr Holý a Richard Field. Novými hráči jsou Bryan Hammond, Nemanja Perić a Marko Dujković.

„Čtveřici Machač, Horák, Ličartovský, Sýkora pokračují smlouvy do konce sezony 2014/15. Pavel Harčár prodloužil angažmá také do konce sezony 2014/15,“ upřesnil prezident BC Kolín Martin Buřič. „Novou smlouvu jsme neuzavřeli se Standou Zuzákem, který je teď hráčem Jindřichova Hradce. U nás hrál od sezony 2008/09. Patří mu velký dík za práci, kterou odvedl pro náš klub,“ ocenil bývalého pivota Kolína Martin Buřič.

Kolín má v sestavě dva Američany. „Richard Field podepsal smlouvu na další dvě sezony. Dále jsme angažovali rozehrávače Bryana Hammonda,“ pokračoval Martin Buřič. Richard Field má před sebou už pátou sezonu v kolínském dresu. Po Davidu Machačovi je nyní druhým nejvěrnějším „Kolíňákem“. David Machač je v Kolíně o dva roky déle.

Fanoušci se mohou těšit na nejvyššího basketbalistu, který kdy za Kolín hrál. Bude jím 226 cm vysoký srbský pivot Marko Dujković. Dalším nováčkem je rozehrávač Nemanja Perić. „Oba k nám přicházejí ze srbského klubu Metalac Valjevo. Angažovali jsme je na dva roky,“ uvedl prezident BC Kolín.

Mattoni NBL 2014/15 startuje 27. září. Kolínský tým zahájil přípravu na sezonu v pondělí.

Autor článku: Redakce KP
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Atleti zvou na 65. ročník Polabských závodůNenápadná úprava židovského hřbitovaFasádu gymnázia dokončí do konce květnaPráce v Pražské ulici se konečně rozběhly
Řádková inzerce
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM