Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je pátek, 20. října 2017

Kdopak si asi pod stomečkem na Karlově náměstí přál žhavou noc se starostou Kolína?

Před týdnem, 7. ledna, otevřeli vedoucí představitelé města Kolína schránku s přáními umístěnou pod vánočním stromem na Karlově náměstí. Nalezli v ní přibližně dvě stovky žádostí a rovněž kresby, poděkování, kritika i kovové mince, díky nímž si městský rozpočet polepší o 23 korun. Největším hitem byla touha po automatu na mléko, která se objevila víckrát. Asi nejvypečenějším přáním se stalo strávení vášnivé noci se starostou.

Kdopak si asi pod stomečkem na Karlově náměstí přál žhavou noc se starostou Kolína?
 
Publikováno: 15.1.2014
Rubrika: Zpravodajství

Děti a dospělí si přáli jednorožce, vrtulník, ponorku, papouška, zbavit Masarykův most automobilové dopravy, opravy ulic i supermarket na Zálabí. Někdo si přál kamaráda, který není křivý, veřejný dům pro ženy, jiný zase nového správce centrálního dětského hřiště, prodloužení městské hromadné dopravy do obce Tři Dvory, dům na Floridě, výměnu papírových výplní skleněnými v objektu bývalé rybárny na Karlově náměstí, dalšího automobilového výrobce, koncert Davida Deyla, poštu na sídlišti, rozšíření úředních městského úřadu aspoň jednoho dne v týdnu do 20 hodin, možnost zamykat se na záchodech na základní škole v Kmochově ulici, zřídit přechod na silnici v plynárenské ulici. Ředitel městské knihovny byl vyzván k více veřejného čtení erotické literatury. Přišlo ale i poděkování za kamerový systém a působení nového vedení radnice, naopak byl kritizován špatný stav komunikací na Zálabí.

Přání, která mají určitou informační hodnotu, s níž lze pracovat, se roztřídila na jednotlivé odbory městského úřadu. Jiné písemnosti se pošlou firmě AVE, které se k jejich obsahu vyjádří, zmínil starosta Vít Rakušan.

Vedení města ve složení Jan Pospíšil, Vít Rakušan a Tomáš Růžička si přečetlo přání zpod stomečku.
Foto: Šárka Krombholzová
Autor článku: M. Černý
loading...
Nepřehlédněte...
Hokejoví kolínští Kozlové dokázali v Táboře porazit vedoucí KohoutyVelim a Český Brod B se v I. A třídě posunuly v tabulce výše
Kalendář akcí: Říjen
Po
 
2
9
30
Út
 
3
St
 
4
 
Čt
 
5
 
 
6
27
 
So
 
 
Ne
1
22
 
>> Zobrazit podrobný kalendář akcí
Řádková inzerce
Vzpomínáme (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (3 inzerátů)
Pronájmy (2 inzerátů)
Prodej (2 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
Seznámení (4 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM