Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je úterý, 18. června 2019

Kdy začne oprava Nového mostu přes Labe?

Projekční příprava kompletní opravy kolínského Nového mostu přes Labe, organizovaná a financovaná jeho vlastníkem, Středočeským krajem, pozvolna pokračuje.

Kdy začne oprava Nového mostu přes Labe?
Foto: Redakce KP
 
Publikováno: 6.1.2019 v 7:00, Aktualizováno: 5.1.2019 v 19:00
Rubrika: Zpravodajství

Podle nedávnch informací, získaných od místostarosty Kolína Michala Najbrta, by stavební práce měly být zahájeny příští rok v září. Jak je už nějaký čas známo, po dobu opravy, která by měla trvat nejméně rok a půl, bude doprava svedena vždy do jedné poloviny mostu, takže obousměrný provoz bude veden v jednom jízdním pruhu v každém směru a v některých obdobích rekonstrukce, například během instalace nových mostních závěrů, bude most pro dopravu úplně uzavřen. Kolínská radnice se snaží opravu využít k odstranění letitých kritizovaných nedostatků mostu, tedy nedostatečného osvětlení, špatného odhlučnění (především v úseku u 5. ZŠ) či doplnění chybějících pruhů pro cyklisty, realizace těchto návrhů je ale v komppetenci Středočeského kraje.

Autor článku: Redakce KP
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
      
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM