Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je sobota, 20. července 2019

Kino 99 nabídne předpremiéru s hereckou delegací i přednášku o klinické smrti

Letitou tradicí kolínského Kina 99, založenou už v devadesátých letech minulého století tehdejším ředitelem Vladimírem Poklopem, jsou předpremiéry českých filmů za účasti delegace jejich tvůrců.

Kino 99 nabídne předpremiéru s hereckou delegací i přednášku o klinické smrti
Foto: Redakce KP
 
Publikováno: 11.2.2019 v 7:00, Aktualizováno: 10.2.2019 v 20:00
Rubrika: Zpravodajství

Letošní první předpremiéra je naplánována na úterý 12. února od 19.30 hodin, kdy bude v Kolíně dva dny před celostátní premiérou uveden snímek ´Léto s gentlemanem´. Romantická komedie režiséra, známého především svou televizní seriálovou tvorbou (´Zkoušky z dospělosti´, ´Sanitka´, ´Dlouhá míle´), vznikla podle scénáře herce Jaromíra Hanzlíka, který si v ní samozřejmě zahrál i hlavní roli. Sestava delegace tvůrců, která do Kina 99 s filmem přijede, ještě není potvrzena, pokud by ale dorazil i hlavní herecký představitel, mohli by mu diváci poblahopřát k jedenasedmdesátým narozeninám, které oslaví ve stejném týdnu (16. února).
O dva dny později, ve čtvrtek 14. února, bude po projekci celovečerního dokumentu ´Přežili svou smrt´ od 18 hodin následovat přednáška Dalibora Stacha, který je nejen režisérem filmu, ale i spisovatelem, scénáristou, výtvarníkem a fotografem v jedné osobě. Přednášku o lidech, kteří prožili (a přežili) klinickou smrt, bude moderovat kolínský rodák, herec a moderátor Michal Novotný.

Autor článku: Redakce KP
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM