Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je středa, 20. září 2017

Kino 99 nabídne v červenci dvacet šest filmů, mimo jiné i živé přenosy Monty Pythonů a Tří mušketýrů

Kolínské Kino 99 uvede v tomto měsíci 26 filmů. O prázdninách odpadá obvyklý dětský sobotní bijásek od 15 hodin, ale děti o zábavu nepřijdou. Filmem měsíce se bezpochyby stane animovaný disneyovský snímek Letadla2: Hasiči a záchranáři, který je nasazen 14x, následován akční bojovou zábavou, tedy filmy jako Herkules (8x), Strážci galaxie (8x), Úsvit planety opic (7x), Tranformers: Zánik (6x).

Kino 99 nabídne v červenci dvacet šest  filmů, mimo jiné i živé přenosy Monty Pythonů a Tří mušketýrů
 
Publikováno: 3.7.2014 v 10:00, Aktualizováno: 1.7.2014 v 16:00
Rubrika: Kultura

Z nově nasazených českých filmů se publikum může těšit na načernalou vesnickou komedii Miroslava Krobota Díra u Hanušovic a debuty Tomáše Pavlíčka s tápajícími hrdiny Parádně pokecal a Rudolfa Havlíka Zejtra napořád. Z filmů pro menšinové publikum se v programu objevuje Joe, jehož režisér David Gordon Green už získal nejedno uznání na festivalech nezávislých filmů, a zralá romantická komedie Richarda Linklatera Před půlnocí.

Z evropských filmů se o pozornost publika hlásí zejména dobře hodnocené klukovské válečné drama Běž, chlapče, běž natočené podle knihy Uri Orleva a černobílé drama Pawla Pawlikowského Ida - poklona kinematografii 60. let. Zmínit je třeba ještě dokument Olgy Sommerové Magický hlas rebelky věnovaný zpěvačce Martě Kubišové.

Z jednodenních specialit uvede kolínský biograf komedii Tři mušketýři s Janem Přeučilem v roli kardinála Richelie. Jde o přímý přenos ze 7. ročníku festivalu Divadelní léto pod plzeňským nebem. Ve druhém živém přenosu kino představí londýnské představení komediální skupiny Monty Python. Na pódiu se sejdou po víc než 30 letech a jejich netrpělivě očekávaný návrat je považován za jednu z největších divadelních událostí roku.

Autor článku: Vladimír Sládek
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Hokejisté Kolína dvakrát prohráli a uzavírají tabulkuKuželnu by mělo město podpořitHala v Borkách ve fázi studiePěstitelský zázrak Františka Jonáše
Kalendář akcí: Září
Po
 
4
18
25
Út
 
5
19
26
St
 
20
Čt
 
14
28
1
8
Ne
24
 
>> Zobrazit podrobný kalendář akcí
Řádková inzerce
Vzpomínáme (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (2 inzerátů)
Pronájmy (2 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Seznámení (4 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM