Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je úterý, 12. listopadu 2019

Kmochova hudba zahraje pro svůj klub před třítýdenní pauzou

V programu Nedělních tanečních odpolední na kolínské Zámecké, která každé dva týdny pořádá Klub přátel Františka Kmocha (KPFK), samozřejmě nesmí chybět produkce muzikantů z orchestru nesoucího jméno slavného českého muzikanta.

Kmochova hudba zahraje pro svůj klub před třítýdenní pauzou
Foto: Redakce KP
 
Publikováno: 31.10.2019 v 23:00
Rubrika: Zpravodajství

Umělecký vedoucí MhFK Miloslav Bulín sestavil pro tyto účely dechovku, která se na Zámeckou opakovaně vrací pod názvem Malý dechový orchestr Městské hudby Františka Kmocha (zkráceně: MDO MhFK). Pro členy a příznivce KPFK tentokrát zahraje v neděli 3. listopadu od 14 do 18 hodin a pro zpestření rytmů bude hrát na klávesy a také zpívat Borek Kašpar. Následující nedělní tancovačka se výjimečně uskuteční nikoliv za dva, ale až za tři týdny, protože v obvyklém dvoutýdenním termínu je Zámecká obsazena jinou akcí. Pravidelní návštěvníci nedělních tanečních odpolední tak na Zámeckou dorazí v listopadu už jen jednou, v neděli 24. listopadu, kdy se svým programem přijede Přívoranka od Mělníka.

Autor článku: Redakce KP
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Oznámení (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM