Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je čtvrtek, 23. května 2019

Knihovna nabídne v březnu sérii zajímavých besed

Kolínská městská knihovna připravila na březen pro veřejnost mimo jiné i čtyři besedy.

Knihovna nabídne v březnu sérii zajímavých besed
Foto: Redakce KP
 
Publikováno: 2.3.2019 v 7:00, Aktualizováno: 1.3.2019 v 18:00
Rubrika: Zpravodajství

Autorské čtení a beseda s Ludmilou Křivancovou nazvaná ´Sebeláska, jako základ duševního zdraví´ je na programu v pondělí 11. března od 17 hodin. Kolínská rodačka, nyní knihovnice žijící v Karlových Varech, píše knihy, které bývají pohlazením pro duši i zamyšlením nad životem a její dva tituly mají kuchyňské názvy ´Mixér´ a ´Papiňák´.
Kateřina Soukupová, zakladatelka specializované záchranné stanice pro veverčí mláďata a autorka knihy ´Veveřácká kronika´ představí v knihovně své životní poslání ve čtvrtek 14. března od 17 hodin. Během večera nazvaného ´Fantastická paní veverková´ seznámí přítomné s fascinujícími detaily ze života divokých veverek.
Další beseda se uskuteční, jak se říká, ´za pochodu´. V plánu je totiž vycházka k pomníku Františka Kmocha s průvodkyní Hanou Zrůstovou. Ta provede přítomné nejen Kolínem, ale i dějinami dechové hudby. Sraz účastníků je v pátek 22. března v 9.30 hodin u pobočky knihovny v Benešově ulici na kolínském sídlišti.
Příznivci švédské literatury se mohou ve čtvrtek 28. března v 17 hodin těšit na povídání s překladatelkou Hanou Švolbovou. Českým čtenářům zpřístupnila například případy komisaře Wallandera z pera Henninga Mankella či humoristické knihy světového bestselleristy Jonase Jonassona.

Autor článku: Redakce KP
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM