Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je úterý, 18. června 2019

Knihu pohlednic i kolínský kalendář už lze objednávat

Spolek Můj Kolín, který původně vznikl jako internetová diskuzní skupina na Facebooku a pozvolna se rozšířil do podoby regulerního regionálního vydavatelství, si nenápadně "odškrtl" další ze svých plánů.

Knihu pohlednic i kolínský kalendář už lze objednávat
Foto: Redakce KP
 
Publikováno: 9.10.2018 v 7:00, Aktualizováno: 8.10.2018 v 19:00
Rubrika: Zpravodajství

Zprovoznil totiž na internetové adrese eshop.mujkolin.cz svůj dlouho plánovaný internetový obchod, který výrazně zjednoduší získání edičních počinů spolku. Zatímco dosud si kalendáře či knihy, vydané spolkem, zájemci objednávali prostřednictvím e-mailové komunikace, nyní najdou ediční produkci spolku pohromadě na jednom místě a objednávku uskuteční tak jako na kterémkoliv jiném e-shopu.
Okamžitě po zprovoznění obchodu byly v nabídce dvě aktuální novinky. Ediční kolínskou událostí letošního roku je v PRESu už několikrát avizovaná barevná obrazová kniha "Pohledy na Kolín", nabízející více než tři stovky reprodukcí kolínských historických pohlednic z archivu dvou místních sběratelů. Řada z nich je raritních a nikdy nepublikovaných, pohlednice v ní budou uspořádány do oddílů ulice, náměstí, Zálabí, nádraží a dalších.
Druhou položkou v nabídce je další z tradičních nástěnných kalendářů spolku. Jeho provedení pro rok 2019 nese dlouhý název "Ztracený i objevený - Kolín - město mého srdce - Sudek - Funke - Rykr 2019" a nabídne dvanáct fotografie tří slavných kolínských fotografů. Cenný je zejména kvůli snímkům Josefa Sudka, protože získání autorských práv k jejich použití nebylo vůbec jednoduché. Třináctým listem kalendáře bude fotografie židovského hřbitova od Anny Krasnayové jako vzpomínka na mladou talentovanou fotografku, která zemřela letos v únoru.

Autor článku: Redakce KP
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
      
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM