Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je pátek, 20. září 2019

Kolik v Kolíně ročně platíme za dopravní značení? To neuhádnete

Skoro dva milióny vydává letos město Kolín za dopravní značení. Jde o běžnou částku nebo je letošní rok něčím v tomto ohledu výjimečným? Na tyto otázky nám odpověděl kolínský místostarosta Tomáš Růžička.

Kolik v Kolíně ročně platíme za dopravní značení? To neuhádnete
Ilustrační foto.Foto: Archiv KP
 
Publikováno: 5.12.2015 v 16:00, Aktualizováno: 2.12.2015 v 16:00
Rubrika: Zpravodajství

"Potřeba úpravy dopravního provozu se odvíjí od nárůstu automobilismu a podpory cyklodopravy. Částka 2 milióny korun je do značné míry částkou poddimenzovanou. Dlouhodobá potřeba našeho města je vyšší. Bezpečnost silničního provozu by měla získat vyšší podporu."

Co se na té částce podílí největším dílem? "Největší položku představuje obnova vodorovného dopravního značení a opravy či výměny v důsledku vandalismu".

Mohlo by město na značení ušetřit? "Cenu za dopravní značení nemůžeme soutěžit. Cena je stanovena ceníkem, který je součástí historické smlouvy se společností AVE. Přesto mohu pozitivně hodnotit přístup terénních zaměstnanců dodavatele, kteří se snaží naše požadavky v co nejkratší době realizovat," uvedl místostarosta Růžička.

 

Autor článku: Vladimír Sládek
Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Oznámení (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
   
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM