Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je úterý, 18. června 2019

Kolín podpořil depozitum pro kočky

Kolínští zastupitelé na zářijovém zasedání podpořili dostavbu kočičího depozita ve Veltrubech. Z rozpočtu města věnovali na tento kočičí azyl 200 tisíc korun.

Kolín podpořil depozitum pro kočky
Foto: Redakce KP
 
Publikováno: 12.10.2018 v 7:00, Aktualizováno: 11.10.2018 v 19:00
Rubrika: Zpravodajství

Depozitum provozuje spolek Kočičí oči. Dotace bude použita jak na projekt, tak i na dostavbu. Záměr podpořili svým stanoviskem ředitelka Psího útulku v Kolíně Alice Vlková i ředitel Městské policie v Kolíně Viktor Prokeš.
Kolínu útulek pro kočky chybí a jeho zbudování by bylo nákladné, spolupráce se spolkem Kočičí oči je tedy pro město výhodná. Navíc má v očích vedení kolínské radnice spolek dobré renomé. Pomáhá toulavým a nemocným kočkám, zabývá se i kastračním programem. V péči spolku se kočky nehromadí, ale brzy nacházejí nové majitele a vracejí se do života. V odborné rovině bude depozitum spolupracovat s kolínskou veterinární klinikou U Kašpara. Nezištný záměr neziskové organizace finančně podpořila i obec Veltruby.

Autor článku: Redakce KP
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
      
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM