Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je čtvrtek, 19. října 2017

Kolínská rozhledna na Pražském předmětí je zkolaudována, vstupné činí 50 Kč

Starosta Kolína Vít Rakušan se ve středu 12. srpna na Facebooku zaradoval, že vodojem přestavovaný na rozhlednu na Pražském předměstí je konečně zkolaudovaný.

Kolínská rozhledna na Pražském předmětí je zkolaudována, vstupné činí 50 Kč
 
Publikováno: 14.8.2015 v 6:00, Aktualizováno: 13.8.2015 v 14:00
Rubrika: Zpravodajství

"Především jsme rádi, že máme kolaudaci, po veškerých peripetiích, úspěšně za sebou. Samozřejmě přetrvávají obecně známé výhrady ke kvalitě nátěru fasády - to lze ovšem řešit, po skutečně odborné diskusi bez nervozity, i dodatečně, tedy po kolaudaci. Stavba jako taková nevykazuje v této fázi takové závady a nedostatky, aby nemohla být bez obav využívána. To samozřejmě neznamená, že na nějaké dílčí nedostatky, které se mohou ukázat, nebudeme reagovat v rámci reklamace," zmínil starosta.

Zatím není známo přesné datum zahájení provozu rozhledny. To je třeba ještě upřesnit. "V současné době se velkým tempem tvoří expozice - dle původních plánů na její instalaci měli mít zhotovitelé více jak měsíc a půl, nyní na ně tlačíme a žádáme je, aby vše stihli během srpna a my jsme mohli Vodárnu v září ´předat´ veřejnosti. A doprovodná akce bude, věřím, že povedená, ale nechte se, prosím, překvapit - pracujeme na tom, aby se to veřejnosti líbilo," uvedl Vít Rakušan.

Známy jsou zatím přehled otevírací doby a výše vstupného. Provoz nové atrakce Kolína začne v květnu a skončí v září. Každé pondělí bude zavřeno a bude otevřeno vždy od úterý do neděle mezi 9. a 18. hodinou. Základní vstupné bylo stanoveno na 50 korun. Zlevněné vstupné pro děti ve věku 6 - 15 let, studenty a důchodce bude stát 30 korun. Děti do 6 let a nositelé průkazu ZTP mohou jít zadarmo. "Ještě bych chtěl dodat, že se pohybujeme v rámci mantinelů stanovených dotací," podotkl starosta.

Autor článku: Michal Černý
loading...
Nepřehlédněte...
Hokejoví kolínští Kozlové dokázali v Táboře porazit vedoucí KohoutyKolínští fotbalisté opět nepotěšili své fanoušky a doma odevzdali body
Kalendář akcí: Říjen
Po
 
2
9
30
Út
 
3
St
 
4
 
Čt
 
5
 
 
6
27
 
So
 
 
Ne
1
22
 
>> Zobrazit podrobný kalendář akcí
Řádková inzerce
Vzpomínáme (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (3 inzerátů)
Pronájmy (2 inzerátů)
Prodej (2 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
Seznámení (4 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM