Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je sobota, 20. dubna 2019

Kolínská televize v Kině 99 představí své nejlepší reportáže i krátkometrážní snímky

Tvůrčí tým kolínské televize se představí v kolínském Kině 99 v úterý 27. ledna od 15.30 hodin. Vedoucím TV Kolín je Jan Figar, zřizovatelem pak základní škola v Bezručově ulici. Už několik let jde o jedinou televizi se sídlem v Kolíně.

Kolínská televize v Kině 99 představí své nejlepší reportáže i krátkometrážní snímky
Redaktorka a kameraman TV Kolín při natážení reportáže z Kmochova Kolína.Foto: Archiv TV Kolín
 
Publikováno: 27.1.2015 v 9:00
Rubrika: Kultura

Mladí tvůrci, převážně studenti, kteří jsou zapojeni v celostátním projektu „Digináves“ při České televizi, točí zprávy od roku 2007 a dodávají do celostátního vysílání čtyři krátká videa měsíčně. Zprávy se často týkají kulturních akcí. V létě se např. zajímali o „ T.P.C.A. Beat fest“ nebo o setkání skautů.

Nejvydařenější reportáže budou před kolínským publikem v malém sále kina promítnuty již potřetí. Většina videí má formu krátkých šotů, projekce však představí i krátkometrážní snímky. Pozvání do malého sálu kina přijal i jeden ze zakladatelů projektu Digináves Pavel Beneš, editor zpravodajství České televize. Nedílnou součástí odpoledního setkání bude i ukázka televizní reportážní techniky a možnost přímé besedy se členy kolínské televize. Všichni doufají v hojnou účast veřejnosti.

Autor článku: Adéla Šimonová
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM