Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je úterý, 23. dubna 2019

Kolínské aktuality: Univerzita volného času na

Kolínské aktuality: Univerzita volného času na
Základní práce na podnikatelském inkubátoru města Kolína v areálu zámku mají být dokončeny do konce května. Foto: Archiv KP
 
Publikováno: 6.5.2015 v 13:00, Aktualizováno: 5.5.2015 v 21:00
Rubrika: Zpravodajství

* V Anglickém klubu jazykového institutu Levl languages v Kolíně (Zahradní 46) bude 6.5. od 18 h. MIrise LuBell anglicky vyprávět o Spojených státech. Účast je nutné předem potvrdit na mailu. Počet míst je omezen.

* Den otevřených dveří automobilky TPCA se koná 24.5. od 10 do 17 h. Podrobnosti otiskneme později.

* Setkání sběratelů - pravidelné setkávání sběratelů všech oborů, především pak známek, pohledů a mincí - se uskuteční 9.5. od 7.30 h. v saloncích Městského společenskéno domu Kolín.

* Základní práce - hrubá stavební část - na podnikatelském inkubátoru města Kolína v areálu zámku mají být dokončeny do konce května.

* Tradiční benefiční festival Noty na pomoc se koná 9.5. od 18 h. v Městském společenském domě Kolín. Zahrají na něm začínající i známější kapely bez nároku na honorář a vybrané peníze podpoří potřebné, v historii festivalu to byli většinou postižení velkou vodou. Jmenovitě se letos představí kapely Komat - heavy metalová banda z Chvaletic, Insignie - power- hard rock z Cerhenic, Nasty Ratz - glam/hair/sleaze z Prahy, Relict - rock z Prahy a The Lizards - další rock z Prahy. Vstupné dosahuje 80 korun v předprodeji a 100 korun v den konání.

* Pěvecký soubor Collegium musicum Kolín zazpívá 12.5. od 18.30 h. v Husově domě ČCE v rámci pravidelných koncertů vážné hudby.

* Hudební a zpěvák Roman Dragoun vystoupí s rockovým klavírním recitálem 12.5. od 19.30 h. v kolínské synagoze. Jedná se o další další koncert z cyklu Básníci básniví.

* V Městské knihovně Kolín na Střední podnikatelské škole se mají co nevidět nově scházet studenti Univerzity volného času. Zatím visí po městě plakátky, podrobnější informace neznáme, příští týden je přineseme.

* Ve Starých lázních začíná prodloužený víkend v pátek 8. května s DJs Tomcatem a Restinem a pokračuje další den 9. května. Za mixážní pult se postaví ostřílená dvojka DJs Markuz a hostem večera bude DJ Tzesar z vydavatelství Phunk Jamz, který pravidelně vydává housové tracky známé po celé Evropě. Pro fandy československých hitů je připravená diskotéka s DJem Restinem. Po celou noc zazní největší hity z let minulých.
 

Autor článku: Redakce KP
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM