Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je pátek, 20. října 2017

Kolínské Endorlino uspělo i ve finále mezinárodní taneční soutěže škol The School Dance 2014

Kolínské Endorlino uspělo i ve finále mezinárodní taneční soutěže škol The School Dance 2014
 
Publikováno: 9.7.2014, Aktualizováno: 8.7.2014 v 11:00
Rubrika: Kultura

Mezinárodní soutěž škol The School Dance 2014 vyvrcholila v nové budově Slovenského národního divadla v Bratislavě. Do soutěže se letos zapojil rekordní počet 394 škol, nejlepších patnáct postoupilo do finále. První místa obsadily školy slovenské, nejlepší z Česka, kolínská 4. Základní škola z Lipanské ulice, kterou reprezentoval soubor Endorlino, obsadila 10. místo.

"Účast na bratislavském finále byla skvělým zážitkem. Byli jsme spokojeni s milým přístupem všech organizátorů i s krásným prostředím v celém divadle. Pomalu se připravujeme na další sezónu a příštího ročníku The School Dance se plánujeme opět zúčastnit," říká Martina Arltová, trenérka skupiny Endorlino, která na taneční scéně působí již pět let. Připomeňme, že soutěž je zaměřená nejen na tanec, ale i na využití informačních technologií na školách.

Taneční skupina Endorlino ze 4.ZŠ se stala nejúspěšnějším českým zástupcem v mezinárodní taneční soutěži The School dance 2014, jejíž finále se konalo v červnu v Bratislavě. Na snímku úspěšní Kolíňáci ve slovenské metropoli.
Foto: THE SCHOOL DANCE
Autor článku: Vladimír Sládek
loading...
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Velim a Český Brod B se v I. A třídě posunuly v tabulce výše Jak jste prožili 20. století?, ptají se žáci z Kolína svých sousedůTextil odhazujte v Mnichovické a SadovéStadión AFK fotbalový mač neviděl už léta a zarůstá lebedou
Kalendář akcí: Říjen
Po
 
2
9
30
Út
 
3
St
 
4
 
Čt
 
5
 
 
6
27
 
So
 
 
Ne
1
22
 
>> Zobrazit podrobný kalendář akcí
Řádková inzerce
Vzpomínáme (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (3 inzerátů)
Pronájmy (2 inzerátů)
Prodej (2 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
Seznámení (4 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM