Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je středa, 17. července 2019

Kolínské Zálabí má svůj bankomat

První bankomat na kolínském Zálabí byl zásluhou Komerční banky a vedení města Kolína uveden do provozu ve čtvrtek 3. listopadu v 10.15 hodin. V Kolíně je okolo třiceti bankomatů, na Zálabí však dosud nebyl ani jediný. Novinka se nachází se u kruhového objezdu v ulici Antonína Kaliny. Oproti původním záměrům, kdy se nejdříve uvažovalo o objektu veřejných toalet, byla bankovková samoobsluha vestavěna do fasády prodejny ABC Real - elektro-domácí potřeby, sídlící v domě v majetku města Kolína.

Kolínské Zálabí má svůj bankomat
Foto: Archiv KP
 
Publikováno: 11.11.2016 v 12:00, Aktualizováno: 9.11.2016 v 18:00
Rubrika: Zpravodajství

Po čem lidé na Zálabí touží zjišťovala renomovaná agentura a z jejího veřejného průzkumu se bankomat vyloupl jako priorita. Podle starosty Víta Rakušana byla jen jediná banka ochotná bankomat vybudovat a provozovat. O realizaci bankomatu se mluvilo již minulý rok, poté se dlouho pro peněžní automat hledalo ideální místo. V tuto chvíli neplánuje Komerční banka zřízení dalších bankomatů. V samotném Kolíně má tři tato zařízení, čtvrté je od roku 2005 v Ovčárech u automobilky TPCA.

"Poděkování patří vedení města i celému kolektivu zúčastněných. Nároky banky nebyly jednoduché. Původní požadavek KB byl v místě stánku u okružní křižovatky, ale následně banka došla překvapivě k jinému rozhodnutí. Tím se to celé výrazně zdrželo. Děkuji tímto nájemci tohoto stánku, že celou situaci po našem setkání se vstřícným postojem pochopil. Dalším požadavkem bylo vyřešení vyhrazeného parkování pro klienty bankomatu a stavební úpravy prostoru provozovny. Přesto se vše zdařilo a město splnilo opakované přání mnoha Zálabáků," komentoval zřízení bankomatu místostarosta Tomáš Růžička. 

Autor článku: Vladimír Sládek, Jiří Červín
Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM