Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je úterý, 16. července 2019

Kolínskou místostarostkou bude od konce června Iveta Mikšíková

Uskupení "Změna pro Kolín", které už devátým rokem (v koalici) vede kolínskou radnici, se dnes dohodlo, jak vyřeší situaci po abdikaci Víta Rakušana na starostovský post, k níž dojde 24. června.

Kolínskou místostarostkou bude od konce června Iveta Mikšíková
Foto: Redakce KP
 
Publikováno: 29.4.2019 v 17:00
Rubrika: Zpravodajství

Na jednání zastupitelstva 24. června, kde bude po Rakušanově abdikaci voleno nové vedení města, v něm dojde ke dvěma změnám. Zatímco "přesun" stávajícího místostarosty Michaela Kašpara na starostovské křeslo byl ohlášen již dříve, jméno toho, kdo ho nahradí na postu místostarosty, bylo potvrzeno až dnes.
Novou místostarostkou Kolína se stane Iveta Mikšíková (42). Ta byla do zastupitelstva za "Změnu pro Kolín" poprvé zvolena v roce 2014, v loňských komunálních volbách svůj mandát obhájila. Od podzimu 2015 je i jedním z devíti členů městské rady. Protože Vít Rakušan zůstane po odchodu z postu starosty i nadále radním, stávající personální složení devítičlenné městské rady se po červnové "rošádě" ve vedení města nezmění.

Autor článku: Redakce KP
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Nemovitosti (1 inzerátů)
Auto-moto (1 inzerátů)
Prodej (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM