Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je pátek, 26. dubna 2019

Kolínský běžec, Roman Pazdera, přivezl stříbrnou medaili ze šampionátu v krosu!

Kolínský běžec, Roman Pazdera, přivezl stříbrnou medaili ze šampionátu v krosu!
Kolínský dorostenec Roman Pazdera na Mistrovství ČR v přespolním běhu vybojoval stříbrnou medaili.Foto: Sokol Kolín - atletika
 
Publikováno: 4.4.2018 v 10:00
Rubrika: Sport

Velkého úspěchu dosáhl na mistrovství České republiky v přespolním běhu mládežnických kategorií v Dolní Dobrouči na Orlickoústecku svěřenec trenérky Jany Šedinové Roman Pazdera, který dosáhl po halovém stříbru z běhu na 3000 metrů na ještě cennější stříbro ze závodu, v němž se na jediné trati scházejí všichni nejlepší čeští běžci.

Kolínský dorostenec, který udělal během letošní zimní přípravy obrovský výkonnostní skok, se na trati dlouhé čtyři kilometry musel o šest sekund sklonit jen před halovým šampiónem z běhu na 800 metrů Martinem Kováčechem z Vítkovic. Stříbrnou medaili vybojoval v čase 13:27 min. o dvě sekundy před Janem Švejnohou z Univerzity Brno.

Kolínskou atletiku reprezentovali mezi běžci a běžkyněmi z 94 klubů a oddílů ještě mladší žák Marek Málek, který obsadil na trati dlouhé dva kilometry mezi 71 startujícími pěknou 27. příčku v čase 7:54 min., a starší žák Radek Petržálek, který absolvoval závod o kilometr delší a doběhl na 58. příčce za 12:42 min.

Autor článku: Jiří Tuček
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM