Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je pátek, 26. dubna 2019

Kolínský fotbalový klub čeká zahájení jedinečné sezóny. Kolik stojí vstupenky pro muže a ženy?

Jak připomněly internetové stránky FK Kolín, do zahájení nového ročníku Národní fotbalové ligy zbývá již jen pár dní, přípravy finišují jak u áčka, tak v zákulisí a na stadionu. První tým „čeká opravdu horký srpnový začátek fotbalové sezóny“. Během 11 dnů doma přivítá tři těžké soupeře. V neděli 3. srpna od 17 hodin vyzve v druholigové premiéře exligový 1.SC Znojmo FK, přesně za týden Zlín a ve středu 13. srpna zkusí přejít do 2. kola Poháru České pošty přes prvoligový celek Bohemians Praha 1905.

Kolínský fotbalový klub čeká zahájení jedinečné sezóny. Kolik stojí vstupenky pro muže a ženy?
Pozvánka na duel Kolín - Znojmo.Foto: FK Kolín
 
Publikováno: 31.7.2014 v 16:00
Rubrika: Sport

V kádru FK Kolín mezi nejznámější tváře budou patřit kromě stálic Davida Čižinského a Jiřího Biška bezesporu dva exligový hráči. Prvním z nich je Maroš Klimpl. Zkušený obránce, který si zahrál první ligu s Viktorkou Žižkov a Baníkem Ostrava přichází na hostování s FK Teplice. Nejznámější tváří zálohy bude asi Filip Klapka. Ten má na svém kontě ligové starty v Hradci a Jablonci. V předloňské sezoně ho však postihla série smolných zranění a tak minulý ročník vynechal a připravoval se samostatně. O svůj návrat do velkého fotbalu se bude snažit právě v Kolíně. Klub se snaží dát příležitost především mladým nadějným hráčům, který se chtějí ukázat.

Diskriminací zavání opatření, jež určuje, že základní cena vstupenky na domácí zápasy bude stát pro muže 60 korun a pro ženy 30 korun, osoby s průkazem ZTP a děti do 12 let mají vstup na stadion zdarma. Cena permanentky na podzimní část sezóny je 350 korun. Permanentky i jednotlivou vstupenku na nedělní zápas se Znojmem si můžete zakoupit v předprodeji na stadionu v Borkách právě dnes, v pátek 1. srpna od 14 do 20 hodin na pokladně u hlavního vstupu. Zájemci mají kontaktovat paní Kopeckou.

„Úprav se dočkal náš fotbalový svatostánek v Borkách. Byla zgenerálkována hlavní tribuna, dostala nový modro-bílý kabát a byla osazena novými moderními sedačkami s opěradlem dle reglementů Fotbalové asociace ČR. Celkový počet míst k sezení je 500. Vezměte prosím v pozornost, že nově bude vstup na hlavní tribunu nově vybudovaným vstupem od tréninkového hřiště, zakoupit vstupenku na tribunu si budete moci v den zápasu na pokladně u Tatry. Toto opatření je z důvodu, že před ubytovnou Jiskra bude v průběhu zápasu takzvaná MIX-zóna, která nemůže být přístupná návštěvníkům a bude tak uzavřena. Na jižní tribunu ke stání (za střídačkami) bude vstup přes pokladny tradičně hlavním vstupem,“ upozorňují webové stránky FK Kolín. Ty pak dodávají, že „na jižní tribunu ke stání (za střídačkami) bude vstup přes pokladny tradičně hlavním vstupem. Dobrá zpráva je, že v provozu budou obě pokladny“. Orientační plán a další podrobnosti lze prý najít na www stránkách klubu, navigační systém je k dispozici i na stadionu.
 

Autor článku: Michal Černý
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM