Redakce Inzerce Řádková inzerce Spřátelené weby Dnes je sobota, 17. listopadu 2018

Kolínský hokejový celek si ve středu 4. února v Trutnově upevnil čtvrtou pozici

Kozlové se i bez Valáška (reprezentuje český tým na Zimní světové univerziádě) a s unaveným, ale přesto čilým Šafránkem (vyhlídla si ho prvoligová Třebíč) vyhrál na ledě překvapení posledních týdnů. SC Kolín v sobotu 7. února od 17:07 hodin hostí vedoucí tým II. NHL Západ Kobru Praha.

Ilustrační foto.Foto: Archiv KP

Publikováno: 5.2.2015 v 13:00

II. NHL Západ

HC Trutnov - SC Kolín 3:5 (0:2, 0:1, 3:2)

Kolínským hokejistům se v roli favorita první dvě třetiny výsledkově dařilo. Rozhodující náskok si vytvořili během minuty v úvodní dvacetiminutovce. V 9. se napřed trefil Kozák, v 10. ho následoval Morkes - 0:2. Třetí branku vsítil ve 34. Malý - 0:3. Ve 3. části pak Šafránek ve 43. zvýšil náskok Kolínských o 4 branky - 0:4. Za 5 minut se konečně trefili i domácí Karlíkem - 1:4. Když skoro vzápětí Šifta ve 49. přidal pátý gól, hosté pod dojmem zřetelného vedení polevili a utkání si mírně zkomplikovali. V 54. a 56. Junek dvakrát snížil, ale blíž se Trutnovští k vítězům nepřiblížili - 3:5.

Vyloučení 4:6, využití přesilovek 1:0. Sestava Kolína: Moravec – Pácal, Muláček, Kulhánek, Petira, Nedbal, Hanzl, Barták, Skokan – Malý, Semirád, Morkes – Zumr, Šafránek, Jankovský – Šifta, Hlavatý, Klíma – Jelínek, Kozák.